Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtheném el az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtheném el az exem így?!

Figyelt kérdés

Szóval megismertem még olyan másfél éve egy pasit akivel együtt voltunk kb két hónapot aztán szakított velem. Rá egy hónapra felkeresett és ez így működött akkor is ha szakított az aktuális barátnőjével mindig

engem keresett fel. Aztán most lett vége egy négy hónapos kapcsolatának (elvileg vége) és ugyebár megint felkeresett engem hogy dumálhatnánk aztán jó pár napja sokat vagyunk együtt de

mint csak ,,barátok,, dumálunk nekem önti ki a ,,szívét,, mivel

más terúleten is összejött neki pár dolog de nincs szex

meg semmi, de időközben rájöttem hogy még mindig szerelmes a volt barátnőjébe mivel smsben írogattak és leírta benne neki h még szereti, erre

rákérdeztem

hogy minek találkozgat akkor velem ha még mindig szereti erre ő tagadta de látszik is rajta hogy tuti bele

van még zúgva és valószínű hogy újrakezdik, és azt mondta hogy azért van velem

mert jól

érzi magát

velem. Nekem viszont most jött el végleg az a pont hogy örökre meg akarom vele szakítani a kapcsolatot tudom hogy én is hülye voltam

hogy idáig is szóba álltam még vele, de én még mindig éreztem

iránta valamit de ő

már ezekszerint nem mivel mást szeret. Nem tudom mit csináljak teljesen összezavarodtam már sajnos nincs nagyon olyan senki akivel

megtudnám ezt beszélni sem azért írtam ide.....22/L


2013. aug. 18. 07:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi van?

Mit foglalkozol egy ilyen lénnyel, aki nem tudja, mit akar?

Annyi határozottság sincs benne mint egy molylepkébe, hajtsd már el a p.icsába!

2013. aug. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van ...Tényleg az lesz....
2013. aug. 19. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!