Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú, akivel egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akivel egyszer találkoztunk, majd a találka után rögtön felkersett a fb-on, és elég sokszor beszélünk mostanában ott. Ez így rendben is van, de lenne egy kis problémám?!

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy beszélgetéseink során elég sokszor beáll a "kínos csend", és hosszú percek múlnak el üzenetküldés nélkül, még egy hangulatjelet sem küld nekem. Ha én nem dobnék fel valamilyen témát, szerintem abba is maradna az egész, vagy legalábbis eltelne egy jó negyedóra, míg ő észbe nem kapna.

Jogosan zavar-e engem, hogy csak én törekszem arra, hogy gördülékenyen follyon a kommunikáció közöttünk? Úgy érzem, hogy nem is érdeklem igazán, mert legtöbbször én kérdezek, ő meg csak válaszol az én kérdéseimre.


2013. aug. 18. 10:09
 1/10 A kérdező kommentje:
És ami összezavar, hogy ez akkor is megtörténik, hogy ha ő ír rám...
2013. aug. 18. 10:10
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sokat kommunikáltok gépen. Vagy sokáig tart a beszélgetés, és emiatt unalmassá válik. Pár napra tűnj el a facebookról, hátha rád ír, és több mindenről tudtok beszélgetni.
2013. aug. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
tipikus bunkó, azt akarja hogy kaparj utána, te igazából le vagy szarva, és ezzel, hogy ő elérhetetlen, te csak jobban kepesztesz érte :)
2013. aug. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ezek szerint hagyjam a fenébe?


Köszönöm a válaszokat!

2013. aug. 18. 10:31
 5/10 anonim ***** válasza:
bemfeltétlenul...lehet hogy csak nemtudja mit mondjon...
2013. aug. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tessék személyesen találkozni. Amennyi időt elcseszek az írkálással 5 perc alatt többminden történik a személyes varázs mellett.
2013. aug. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha már egyszer találkoztatok akkor a fiúnak fel kéne hozni a következő talit,ha bejössz neki
2013. aug. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
és igen,jogosan zavar,mert ennek kölcsönösnek kéne lennie
2013. aug. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem jogos az hogy zavar. Nyilván más dolga is van mint hogy naphosszat heverésszen és veled chateljen. Lehetnél belátóbb!
2013. aug. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak szakadozik nála a net. Vagy ennyire ostoba pasi.
2013. aug. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!