Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baj velem? Miert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Miert nem tetszem senkinek? :/

Figyelt kérdés

16 eves lany vagyok. Most fogok 10. osztalyba menni. Falun lakom ezert altalanos iskolaban nem is nagyon erdekelt a pasizas, gondoltam majd gimi elso eveben. De ez megint nem jott ossze. 170 cm vagyok es 48 kg, ezert eleg picike mellem van. A hajam vilagos barna kb. a lapockamig er, szemem zold. Probalok csinosan oltozkodni es kovetni a divatot, de nem vagyok az a "plaza cica" tipus. Altalaban kedves vagyok mindenkivel, mert tudom milyen az, ha az embert piszkaljak. A szuleim sajnos nem nagyon engednek el bulizni, mert nehezen tudok hazajutni(meg csak eszer voltam!:() Cigit nem probaltam ki, nem is akarom?! es meg reszeg sem voltam! Eleg okos vagyok, mert kituno lettem evvegen, de nem vagyok az a streber fajta aki ejjel-nappal tanul, sot, nem is szeretek tanulni!

Szoval ennyi lenne:) Koszonom szepen, aki ertelmes valaszt ir!:) (Bocsi az ekezetekert csak nem magyar billentyuzetem van!)



2013. aug. 21. 12:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%
bakker 170 cm és 48 kg hát nem csoda kész anorexia lehetsz hízni kéne de gyorsan! 16/F
2013. aug. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
nekem bejössz
2013. aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem vagyok az, mert aranyosan oszlik el rajtam a suly, viszont egy betegsegem miatt nem is tudok hizni!
2013. aug. 21. 12:23
 4/19 anonim ***** válasza:
41%

kép privátban?

úgy jobban meg tudnám mondani

2013. aug. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
28%
hát nem tudom nekem akkor is soványnak tűnsz
2013. aug. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon vékony vagy, de hát ha betegség miatt nem, annak nem tudunk mit csinálni. Ha tetszik valaki, mosolyogj rá, nekünk kell megtenni az 1. lépést (ezt hangoztatják, akkor legyen így).
2013. aug. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
A lányoknál nem baj ha vékonyak...
2013. aug. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelnél képileg. Nem hinném, hogy veled van a baj, fogsz találni magadnak úgy is valakit. De még fiatal vagy, nem is baj, ha te nem keresel magadnak. Majd jön, amikor jönnie kell. 21/F
2013. aug. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
27%
megfogod talalni az igazat hidd el:) ne keresd a szerelmet. majd a szerelem fog teged keresni:) nalam is igy volt :) de ha par kilot felszedsz azzal csak jobb lesz! :D
2013. aug. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
0%
szerintem semmi baj nincs veled szinte én is dettó ugyanez vagyok. egy hete formára vágattam a hajam,új cuccokat vettem,új szemcsim lett. sokkal de sokkal nagyobb lett az önbizalmam. sok sikert:))
2013. aug. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!