Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belebetegedtem a szerelembe....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belebetegedtem a szerelembe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Viszonzatlan a dolog, én meg hülye voltam, és már az elején (lassan 3 éve) elmondtam neki, hogy mit érzek. Nem tudom őt elfelejteni, és mást se tudnék keresni. :/ Nem tudom, hogy az a jobb, ha megölöm magam, vagy az, ha a betegség végez velem. (Ne kérdezzétek, mi bajom, mivel sem én, sem az orvosok nem tudják.)

2013. aug. 21. 13:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. aug. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
17/L
2013. aug. 21. 13:48
 3/15 anonim ***** válasza:
én 10 éve vagyok így egy lánnyal. Elkezdtem verseket írni mert le kell vezetnem a szerelemem valamilyen formában. Nem én akartam beleszeretni
2013. aug. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 piriiiiii ***** válasza:
0%

Hogy mi bajod?

Semmi bajod nincs. Csak azt hiszed, hogy egy 14 évesen kezdődő valami az már szerelem.

2013. aug. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

15, de részletkérdés.

Nyilván csak beképzelem a pánikrohamokat, vagy azt, hogy egyre kevesebbet mutat a mérleg. Valószínű, hogy csak megjátszom, hogy nem tudok járni. :/ Sőt, biztos az orvost is félrehallottam, amikor azt mondta, kórház lesz ebből.

2013. aug. 21. 14:09
 6/15 anonim ***** válasza:
hát az boarder line személyiségzavar, mi az hogy az orvosok nem mondtak semmit? pszichologus, itt nagyon nincs megoldás, főleg ha a lábraállás se megy már... én nagyon sajnállak, tudom milyen ez, nekem is szerelem hozza elő... remélem meggyógyulsz! minden jót neked :) 20l
2013. aug. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nagyon nincs MÁS* megoldás... kimaradt mielőtt megijednél, bocsi :)
2013. aug. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Megjártam már millió pszichológust, pszichiátert, pszichiátrián is voltam, de változatlan a helyzet.
2013. aug. 21. 14:20
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is sokszor gondoltam életem során, hogy öngyilkos leszek, néha szerelem miatt. Végül nem lettem szerencsére, most vagyok 39 éves, volt két nagy szerelmem, mindkettővel sokáig éltem együtt, és mindkettőnek én vetettem véget. A nagy szerelmek önmagunkban semmit nem jelentenek, nem tesznek boldoggá, csak ha tudod hogy kell jól élni. Én most kezdem kapisgálni, és boldog vagyok, hogy eljutottam ide. Reggel mikor felkelsz gondolj arra hogy ma valami jó fog történni. És ezt hajtogasd, meglátod segít. Ha negatív gondolatokat forgatsz csak a fejedben, akkor abból sosem lesz pozitív történés. A betegség is a negatív gondolkodásod miatt lett. Jó neked a halál, betegség, szomorúság, vagy megrázod magad és azt mondod elég!!! Élni akarok, és boldog leszek. Te választasz. Én akkor tettem le végleg az öngyilkos gondolatokról mikor eszembe ötlött egyik pillanatban, hogy mi lesz ha nem lesz vége a szenvedésnek a halállal? Ha folytatódik, és még csak változtatni sem tudok semmin akkor? Nagyon megijedtem ettől a lehetőségtől, és úgy döntöttem inkább élek és megteszek mindent ami rajtam múlik, hogy boldog legyek. Ajánlanék egy könyvet is de ehhez még túl fiatal vagy. Minden könyv jó, ami pozitív gondolkodásra biztat. Egy próbát megér, hogy elhatározd, hogy csak egy hétig megerőlteted magad és jó dolgokra koncentrálsz. Aztán a többi majd magától jól alakul. Vigyázz, a lelkedet várják a túloldalon ahol arra biztatnak, hogy halj meg. És gondolhatod hogy ott nem vár semmi jó ahonnan ezek a rossz gondolatok jönnek. Remélem okosan döntesz, mert rajtad múlik. Sok sikert!
2013. aug. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

El kell felejtened, más választásod nincs.

Kerülj minden olyan helyzetet, ahol láthatod.

Válts sulit, töröld fészbukról stb.

2013. aug. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!