Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit jelent, ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit jelent, ha azt mondjátok egy lányra, hogy ki van rittyentve?

Figyelt kérdés
Egy srácot megismertem, régebben is együtt voltunk egy rendezvényen, de akkor még nem ismertük egymást. Mikor beszéltünk, említette, hogy látott és megjegyezte, hogy hol álltam, ill. nagyon ki voltam rittyentve. Ezt vajon negatív értelemben érthette? Nem volt rajtam semmi extra, csak egy fekete szoknya, blúz, magassarkú. Nem volt kint semmilyen testrészem.
2013. aug. 21. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy csinos vagy.
2013. aug. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csinos voltál. Meg szexis, ha a pasik nyelvén értelmezzük.
2013. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha csinosan kiöltözök valaki arra mondják
2013. aug. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én azt gondoltam, azért mondta, mert túlöltöztem vagy ilyesmi.
2013. aug. 21. 18:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem negatív értelmű amit mondott.

Szépen fel voltál öltözve és ez biztosan tetszett neki. Én olyan értelemben használom ezt a kifejezést ha valakinek az öltözéke meglepően jó-nem túlöltözött, hanem inkább pozitív irányba emelkedik ki a környezetéből.

2013. aug. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!