Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan (akár fiú, akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan (akár fiú, akár lány), akinek tényleg bejön a fültágító?

Figyelt kérdés
Éjszakai villamosozásra vagyok ítélve mostanában, és nevetséges amit látok. Rengeteg emberen, de legfőképp srácokon látom ezt a fültágítós hülyeséget. Szerintem undorító és röhejes. Van olyan akinek ez tényleg konkrétan tetszik?
2013. aug. 21. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik. De aki akarja viselje nem bánom. Mondjuk fültágítós csajjal se jönnék össze...
2013. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Na, erre tényleg kíváncsi vagyok. :D Szerintem gusztustalan, mégis hatalmas teret hódított magának a mai eltorzult divatban.
2013. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én az ilyen embereket nem tudom komolyan venni...
2013. aug. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2013. aug. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Pain for Pleasure ***** válasza:
Az ilyen pici méretű még jól is nézhet ki egy srácon, de a túl nagyok már undorítóak.
2013. aug. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha kisebb fajta, akkor szerintem fiúkon nem rossz.
2013. aug. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ami azt illeti, nekem tetszik, ha egy fiúnak fültágítója van. De abból sem az ilyen extra nagy, ami már akkora, hogy ez ember füle ketté áll, inkább az ilyen kisebbek. (lányokhoz véleményem szerint már kevésbé illik...) De hát ízlések és pofonok
2013. aug. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok nekem bejön lányon is és nekemis van a ball fülemben most 20mm a jobb fülemet most tágítom az 4mm egyelőre
2013. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ha úgy nézzük, a testékszerek, tetoválások dress code-nak minősülnek. Mint ahogy bárki a saját képmására választ párt, mondjuk az ismerkedés is ilyen alapon zajlik egy ilyen közösségben is. Akit ez taszít, az valószínűleg egyébként sem jönne ki a másikkal, szerintem.
2013. aug. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem szexi, ha olyan viseli, akinek illik a személyiségéhez. A Páromon például imádom :D
2013. szept. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!