Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon közönséges dolog ez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon közönséges dolog ez, őszintén? 16/L

Figyelt kérdés

Hogyan vélekedtek arról,ha valaki egy közösségi oldalra(pl facebook) strandolós,bikinis képet tesz ki magáról?

Csak mert van egy közös bikinis képem a nővéremmel,és egy szép nyári nap emlékeként gondolkoztam,hogy talán feltöltöm a képeim közé,de nem is tudom...Kissé közönségesnek tartom az ilyesmit. Másrészről viszont arra is gondoltam,motiválás lehet néhány embernek ugyanis sportolók vagyunk,és sok lány az alakunk láttán kap/kapott kedvet,hogy edzésre járjon hozzánk(édesapám edző).


Végtére is az érdekelne,szerintetek r*bancos?


2013. aug. 21. 19:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem az! Rakd ki bátran!
2013. aug. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem egyáltalán nem ciki..:)
2013. aug. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az. Ennyi erővel az utcára is kimehetnél bikiniben, mert ugyan az (másoknak mutogatod magad).
2013. aug. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem hiszem hogy r*bancos lenne, de azért előtte kérdezd meg a nővéredet, hogy mehet e a netre a kép!
2013. aug. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Ha egy sportolónak szép teste van, azt miért kéne szégyelnie? Egyébként, ha az a tudat, hogy a sok kanos kölyök rád fog hokizni, nem zavar, akkor nincs vele gond.
2013. aug. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%

Nem az nyugi :) Ha meg még jól is nézel ki nyugodtan rakd ki.

Egyébként én is lány vagyok és most kezdtem el edzeni. Ti mit sportoltok? Esetleg elküldenéd nekem a képet, hogy kicsit motiváljon? :D

2013. aug. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,negatívat is szívesen fogadok!
2013. aug. 21. 19:54
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát mivel negatívat is szívesen fogadsz, a világért sem akarnám, hogy csalódnod kelljen:


Ne rakd ki, mert r*bancos!

2013. aug. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi,és még mindig várom a negatívat,elvégre ezért tettem fel a kérdést,ha sokak szerint r*bancos vagy közönséges,inkább nem teszem ki a fotót. :)
2013. aug. 21. 20:04
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
8-as vagyok, amúgy csak ironizáltam. Ez még nem r*bancos, mondjuk ha emellé még r*bancosan pózoltok akkor tényleg ribis, de alapból csak amiatt, hogy fürdőruciban vagyok attól még nem lesz az.
2013. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!