Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolhat rólam? Többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat rólam? Többet gondol mint barátság?

Figyelt kérdés
A szokásos monológ következik :D Na, szóval van egy fiú. Azt tudni kell róla hogy nem valami szép sok szépséghibája van. Általános iskolában ki volt közösítve, mert más volt a stílusa. Nem is volt sohase barátnője és 16 éves(én 14). De itt facen, meg ask.fm-en(nem tudom mennyire ismeritek ezeket, de mind1, mind a 2 közösségi oldal és ott bomlanak utána a csajok! mindig szerelmet vallanak neki, meg 10 millió szivet írnak neki. Csak az a baj(neki), hogy ezek a csajok nagyon messze laknak tőle(ennek örülök:DD) de szinte mind szerelemesek belé. És tudják is hogy, hogy néz ki, és szerintem ezért is szereik mert jó humora van és mindig segít mindenkinek amii hát valljuk be a mai világba elég ritka. Nos, és most jövök én a képbe. :D Velem is nagyon sokat beszélt már ,mesélt a családjáról, a barátairól az életéről, még egy olyan titkot is elmondott amit nem sok embernek ( :) ). Volt amikor éjjel 2-ig beszéltünk, és amikor menni akartam akkor mindig megkért h e menek, mondog megyek mert biztos sokan írnak neki ( 10 emberrel szokott egyszerre beszélni kb :( )de akk meg az mondta h akk menjek. pedig annyira kért engem h maradjak és akk egyszer csak így menjek . Egyébként mindig ő ír rám, és szeptembertől a suli miatt majdnem mindenap talizni fogunk. Csak sokszor más lányok vígasztalják meg őt amikor vmi baja van, de én párszor már megvígasztaltam, meg ő is engem :) Viszont mostanába már nem beszél velem , van 1 lány akivel már majdnem járnak természetesen ő is messze lakik, rám már nem ír, amikor én írok rá akkor is lassan és kelletlenül válaszol. Szerintetek akarhat tőlem valamit is? Ja és egy bukkanó van.....a bátyám egyik legjobb haverja :/ 14/L
2013. aug. 22. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek a nagy problémák... aztán találkozol vele nyikkani sem mer
2013. aug. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
miért ne merne?
2013. aug. 22. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!