Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zakkant kicsit? Miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zakkant kicsit? Miért ilyen nehéz vele minden? 19F

Figyelt kérdés
Fél év után végre összejöttünk. Már első találkozás után szerelmes lettem belé, de annyira furcsa, hogy az nem igaz. Bármi bókot mondtam neki, csak kritizálta, hogy kreatívabbat nem tudok kitalálni, vagy bármi témát hoztam fel csak ásítozott. Egyik randira vittem neki virágot mire közölte, hogy mit kezdjen vele, nem szereti a virágokat. Viszont nagyon jól éreztem magam vele, mert ami a szívén az a száján, és rengeteg őrültségre rávett. Mikor végre megcsókoltam nem tudtok abbahagyni a vigyorgást. Végre összejöttünk, de nehéz vele. Megmondta, hogy ő nem fog minden nap velem lógni, mert neki kell szabadság. Ha felhívom nap közben, vagy ha a haverjaival van és összefutunk véletlenül furcsán viselkedik. Megmondtam neki hogy szeretem, mire annyit mondott hogy jó nekem. Később rákérdeztem, azt mondta, hogy attól mert nehezen mutatja ki ne gondoljam hogy az ő részéről másképp lenne. Csak ő ilyen dilis? Hogyan hassak rá?
2013. aug. 22. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hàt elég flegma csaj lehet...màr a bunkó hatàràt súrolja.
2013. aug. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálad ez a zakkant?

Ez még pite.

Szimplán kicsit bunkó,van ilyen.

2013. aug. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem ne erőltess semmit,lehet hogy rossz tapasztalatai vannak-voltak ezért kissé sok idő kell a feloldósához.

Amennyiben más panasz nincs,amúgy meg minden ok akkor majd változik ő is nyíltabb lesz..

2013. aug. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érzelmileg nehezen kerül közel.
2013. aug. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most elkezdhetnék neked itt hotoszkópokról hadoválni de nem értenéd. Leegyszerűsítem neked: Vannak emberek akik olyanok mint a méhecskék , repülnek virágról virágra. Az ilyen tipusú emberek persze ugyan úgy képesek szeretni de könnyebben szakítanak és nehezebb lekötni őket. Te egy mély érzésű tipus vagy aki elős pillantásra bele tud szeretni valakibe. A lényeg hogy mindig mutass neki újjat.
2013. aug. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ikrek a horoszkópja ha ez számít valamit :D. Igen, azt mondta, hogy tudja magáról, hogy néha túl flegma, és próbál ellene tenni.
2013. aug. 22. 22:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd találsz egy értelmeset.
2013. aug. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!