Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez mi? Megjött volna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mi? Megjött volna a menstruációm 10 nappal korábban? Rosszat jelent?

Figyelt kérdés
A barátommal tegnap lefeküdtünk, minden okés volt az óvszerrel, de eléggé ráfeszülök mindig, mert rettegek a terhességtől. A stressz miatt megjöhet 10 nappal korábban, vagy mondjuk rosszat jelent?
2013. aug. 22. 22:32
 1/6 Hanariko ***** válasza:
ha minden okés volt, nem lehet baj. az hogy előbb megjön... nem mindig pontos, sztm akár csúszhat is ide-oda 10 napot, még szex nélkül is, gondolom még fiatal vagy. (nem mintha én öreg lennék xD)
2013. aug. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
17 vagyok, és amúgy 28-30 napos a ciklusom. De tényleg rettenetesen rápraáztam, ezért később tutira lesz tablettám... Ahogy tudok, elmegyek orvoshoz érte.
2013. aug. 22. 22:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Az kell neked, tabletta. Nem is mérgező, meg rontja a termékenységedet. Nem nem.
2013. aug. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, az kell nekem tudod, mert így minden nap csak görcsölök. Nem te fogod szedni, hanem én!
2013. aug. 22. 22:39
 5/6 anonim ***** válasza:
a feszültségtől, idegességtől lehet köztes vérzésed
2013. aug. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ha félsz tőle minek csinálod? ha biztos vagy magadban meg a barátodban nem kéne ráfeszülnöd...
2013. aug. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!