Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi változott? Mi történt velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi változott? Mi történt velem?

Figyelt kérdés

15 évesen a fiúk kb. letojtak járás szempontból... egy-kettő volt, aki járt volna velem, de azok meg olyanok, hogy inkább hagyjuk, mert trógerek, már bocsánat...

Aztán a 16. szülinapom előtt egy héttel jött egy srác, aki igazán nyerő volt. Összejöttünk, aztán egy hónap múlva szakítottunk.

Azt hittem, hogy ennyi.. kész, vége... nem lesz senki sem, aki járna velem... Erre eltelt 2 hét, és már jött is valahogy egy másik, igazán jó srác..., és most már ő a barátom... Hogy lett ez? Ez valami sors cucc, vagy mi?? Előtte nagyon vágytam egy fiúra, de nem jött senki... most meg egymást követik a jobbnál jobb fiúk...



2013. aug. 22. 23:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha erre tudtok, mit mondani, akkor minden elismerésem. :D
2013. aug. 22. 23:19
 2/5 anonim ***** válasza:

"sors cucc"

Mármint karma?

Akár.

De nem változtál azóta?

Mármint külsőre.

2013. aug. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem sokat változtam... sosem voltam kövér. Most viszont többet sportoltam, és izmosodtam, de nem túl látványos...
2013. aug. 22. 23:22
 4/5 anonim válasza:
Szerintem annyira akartál valakit hogy látszott rajtad a stressz és az meg ront az összhatáson :)
2013. aug. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet csak megváltoztál külsőleg, nemde?
2013. aug. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!