Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tetszenek inkább ezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszenek inkább ezek a stílusú lányok?

Figyelt kérdés

Sok ismerősömnek csak a tömeg gyártott plázapi.csák meg a "fullos" modellek jönnek be. pl:


[link]


[link]


Na jó nem mondom hogy rossz de ezzel max csak egy éjszakát tudnák elképzelni.


De vele pl:


[link]


Na vele az egész életemet el tudnám képzelni, sokkal jobban látom benne a női szépséget mint az első képen lévő hölgyben.

Most velem van a baj hogy nem a tömegcikk tetszik?


2013. aug. 23. 01:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
teljesen természetes
2013. aug. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
nincs veled semmi baj,de szerintem az utolsó is "tömeg cikknek" számít
2013. aug. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Mert neked ilyen a stílusod. Nekem is sokkan jobban tetszenek az olyan lányok, mint a 3. képen szereplő, ilyen vagyok és kész.
2013. aug. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Dehogy, azért ritka az ilyen lány akinek ilyen stílusa van. Nem jár plázába minden nap, egyedi stílusa van egyszóval.
2013. aug. 23. 02:02
 5/26 A kérdező kommentje:
Aztán ha mondom hogy nekem ő jobban tetszik akkor le vagyok horda hogy ez tiszta csúnya meg semmi nőiesség benne, mert az a jó ha plasztikázott csö.csei vannak meg 10.000 lájkja van facebookon és flegma stb... nem értem :D
2013. aug. 23. 02:04
 6/26 anonim ***** válasza:
Ez lenne a normális. Tényleg bájos a harmadik lányka :)
2013. aug. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
nem kell hogy mindenkinek a pláza cicák jöjjenek be .. :)
2013. aug. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
hát a mérföldkővel mérhető csöcsöket, az agyonszolizott bőr és a kamunerd külsőt valahogy nem nevezném nőiesnek :D
2013. aug. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Na mert a harmadik a 2kg sminkkel, tucatsapkájával, és a vasalt hajával nem tömegcikk..?
2013. aug. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Kellenek olyan is, mint Te. 2 szép torta helyett a szart választod.


Elmondanád, hogy az utolsó mivel nagyobb egyéniség az első két gyönyörűségnél?

2013. aug. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!