Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert kesik a menstruaciom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kesik a menstruaciom?

Figyelt kérdés
18 eves vagyok...mar nem vagyok szuz..a a baratomal mindig nagyon vigyazunk hogy szex kozben ne tortenjen semmi ''baleset''..de mar kesik a mensesem 2 napot..lehet enekmas oka is vagy nem vigyaztunk elege..??koszonom a valaszokat
2013. aug. 23. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen jelenti azt hogy terhes vagy lehet több oka is pl. ciszta,de nekem pl.akkor is késik ha fel vagyok fázva!!!
2013. aug. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát... lehetséges hogy mégis történt egy kis "baleset".

mivel már 18 éves vagy, a menstruációdnak elvileg már pontosan be kellett volna állnia, de természetesen az is lehet, hogy ez a meleg esetleg valami más külső dolog hatására ( pl betegség ) nem jött még meg. ha csak két napot késik nem hiszem hogy izgulnod kellene, várj egy hetet. ezt személyes tapasztalatból mondom, nekem is késett (pedig sosem szokott)

hát, remélem tudtam segíteni :)

17/L

2013. aug. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat...
2013. aug. 23. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!