Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba, aki viszont nem így viszonyul hozzám, szeret, de csak barátként. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már nem bírom tovább... a legkedvesebb ember, akivel valaha találkoztam!

2013. aug. 25. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy csak barátként néz rád? Tudja egyáltalán, hogy te szereted?
2013. aug. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jajj ne is mondd bocs az offért, de van egy fiú osztálytársam, akivel elég jó haveri kapcsolatban voltam, mindig hülyültünk h járunk, meg vicceltünk vele meg minden, aztán a végén láttam, hogy egyre komolyabban veszi. Aztán elhívott külön biciklizni, de szerencsére nem értem rá. Most meg azt álmodtam hogy szerelmet akar nekem vallani, én meg teljesen elszomorodtam, mert nem éreztem egy barátságnál többet, de ő viszont járni akart velem, de nem akartam a barátságot se megszakítani. Úgy keltem fel hogy majdnem bőgtem...

Amúgy bocsi az offért, ez nem éppen bíztató volt :S


Ha esetleg utalt néha rá, hogy szeretne többet egy barátságnál, akkor nincs gáz

2013. aug. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem, nem tudja.


Hát, mindig mond olyanokat, hogy mindig mellettem lesz, vigyázni fog rám és nem hagyja, hogy bárki bántson. Viszont van egy lány, aki miatt fáj a szíve, mert nem akar vele járni. És szerintem még mindig azt a lányt szereti.

2013. aug. 25. 22:01
 4/10 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok? Ezért nehezek a fiú-lány barátságok... :(

És ha jól értem, Te lány vagy, igaz?

2013. aug. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talán még hagyj neki időt, hogy feldolgozza a másik lányt, addig valószínűleg úgyse lesz nyitott semmire, amíg azt a másik ügyet le nem zárja magában. Esetleg próbáld kimutatni, hogy te másképp gondolsz rá, hátha lesz valami.
2013. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem hittem a fiú-lány barátságban
2013. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én 14, a fiú 17.
2013. aug. 25. 22:12
 8/10 anonim válasza:
Sajnálom de ez szerintem csak Platói szerelem lehet , egykorú vagyok a sráccal és nem tudnék szeretni egy 14 évest mert éretlennek tartanám :S ez van. A legkisebb akit választanék 15 lenne.
2013. aug. 27. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak húgaként tekint rád. Megesik az ilyen. :/
2013. aug. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy egy csomó olyan van, hogy 17 éves fiú 13 éves lánnyal, ez nem újdonság. És a lányok (is) az idősebbeket kedvelik, mert a lányok gyorsabban érnek, nem?
2013. aug. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!