Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen pasit hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen pasit hogy lehet leállítani?

Figyelt kérdés

-16 éves

-helyes

-focista


Minden buliba fűzi a lányokat és mind össze jön neki szinte még olyannal is akinek kapcsolata van.1 komoly kapcsolata volt idáig,saját állítása szerint szerette a lányt,de 3 hónap után megcsalta(becsülöm benne,hogy SOHA nem beszélte ki senkinek a lányt)


Csókolóztunk már,de semmi több nem történt köztünk.De úgy érzem,és nem csak én gondolom így,hogy én lennék a megfelelő lány számára.Én elfogadnám,hogy a foci az "első" mert focisuliba jár, a karrierje,az álmai, nem hisztiznék,hogy keveset van velem ez miatt. Rengeteg mindenben hasonlítunk,komolyan mondom szinte minden tulajdonságunk stimmel.Tudom,hogy mikor mit fog csinálni,teljesen mintha a másik felem lenne. Úgy érzem tudnám nagyon szeretni,de nekem a bizalom a legfontosabb egy kapcsolatban. Hogy lehetne "megleckéztetni" hogy jobb útra térjen? Mit csináljak?


Tudom,hogy ez most hülyeségnek hangzik,de nekem nagyon fontos lenne.


16L



2013. aug. 25. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Meg kell tőle vonni a szolit, hajlakkot, és a tükröt, meg a márkás ruháit.


Közel az elmeosztályon fog kikötni.

2013. aug. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nem túl valószínű, hogy 16 évesen meg fog változni. Talán téged is ugyanúgy megcsalna, mint azt a bizonyos lányt, meg még lenne melletted x "nem komoly" kapcsolata. Inkább keress olyat, aki megbízható, biztosan lenne olyan is a közeledben.
2013. aug. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
fejbe puffantod puskával aztán nem áll sehogy utána xdd
2013. aug. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a csávó 1000 meg 1% hogy téged is megcsalna egy idő után, és csak szórakozna veled.
2013. aug. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jujj, helyes, focista ez már manapság az ideál. Gyorsan dugjatok, ne hagy ki a lehetőséget :OOOO
2013. aug. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Pont ezen gondolkozok minden egyesnap hogy a lányoknak csak az olyan fiú kell aki külsőre Jóképű beképzelt és ráadásul csak kihasználja a lányokat.. De a lányoknak csak úgy látszik az ilyen fiúk kellenek. 17/F
2013. aug. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

azzal hogy helyes meg focizik nem lehet megalapozni egy kapcsolatot.miért van az hogy az összes lány a szőke herceget keresi?vagyis inkább pávákat?inkább szedj fel egy normális pasit!!

18/L

2013. aug. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem az ilyen fiúk nem igazán képesek a változásra...és amíg fiatalok addig csak a mának élnek buli pia nő. De ha még is valamit mondani kéne, akkor mondd el hogy hogy gondolod vagy mit gondolsz kicsit nyersebbben, ne úgy h ilyen virág nyelven. És vond meg egy kicsit magadtól hogy érezze hogy van aki neki nemet mond és nem körülötte forog a világ. Szerintem ezzel egy kicsit felkelted az érdeklődését.:)
2013. aug. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!