Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkezdtem vonzódni egy jóbarát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem vonzódni egy jóbarátomhoz. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Mindketten válófélben vagyunk, sokat beszélgetünk neten (gyakorlatilag minden nap), nagyon nyíltan. Néha találkozunk. A legutóbbi találkozónk után úgy éreztem, hogy elkezdtem hozzá vonzódni, ami azért érdekes, mert egymással szoktuk megvitatni az ismerkedéseinket, randizásainkat, tehát tényleg csak amolyan jó haverság van köztünk. Olyan is felmerült már, hogy lehetne köztünk baráti szex, de aztán lebeszéltük magunkat róla, hogy nem lenne jó ötlet.

Korábban én zárkóztam el attól, hogy bármi más legyen köztünk barátságon kívül... és ő ezt tiszteletben tartotta, ennek ellenére sokszor keresi a társaságomat (virtuálisan és élőben is). Nekem viszont nagyon furcsa ezek után azt mondani, hogy meggondoltam magam, mégis próbáljuk meg...


2013. aug. 25. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Kúrjatok.
2013. aug. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
fiú/lány vagy ?
2013. aug. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, nem fiatal már - ahogy írtam, válófélben. :)
2013. aug. 25. 22:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Válófélben lévő emberrel kezdeni,ráadásul le is feküdni, az több mint orbitális hiba.
2013. aug. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocsi.Nem a korodra akartam célozni.2esélyes az ügy.lehet,hogy azt gondolja a korábbi visszautasítás miatt,hogy csak barátként nézel rá.attól is függ h. a válá épp hol tart.
2013. aug. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam, MINDKETTEN válófélben vagyunk. (Én már előrehaladottabb állapotban, de nem sokkal.)
2013. aug. 25. 22:34
 7/9 A kérdező kommentje:

# 5: Ő tuti úgy gondolja, hogy csak barátként tekintek rá, ebben teljesen biztos vagyok. Többször mondta is, hogy ezzel ő tisztában van, és tiszteletben is tartja.

Az, hogy a válás hol tart, egyikünk esetében sem oszt, nem szoroz, mert a döntést már meghoztuk, a partnereinkkel is tisztáztuk. Mindkét esetben anyagi tényezők hátráltatják a válást. (Nálunk már másfél éve húzódik, náluk fél éve.)

2013. aug. 25. 22:37
 8/9 anonim ***** válasza:
értem.ebben az esetben ha fél éve csak az anyagi helyzete miatt van ez akkor elvileg 'szabad' gyakorlatilag még ott a felesége.Házassal nem szép kikezdeni de ez más.amúgy gyerek van valamejikőtöknél?
2013. aug. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Van, mindkettőnknél, pont egykorúak a gyerekeink.
2013. aug. 25. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!