Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek szerintetek? (több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek? (több lent)

Figyelt kérdés

tehát, van egy fiú akivel csak néhányszor kavartunk

tőle kaptam az első csókom még régebben és nekem azóta se volt pasim, mostanában sokszor találkoztunk és elcsattant 1-2 csók, de mindig ő kezdeményezett. Szeretethiányos vagyok egy kicsit és ő ezt tudja is. Sokszor mondta hogy járjak vele és akkor ő segít nekem, és majd jobb lesz de nemet mondtam. egy hete ,megint találkozunk és megcsókolt, harapdálta a nyakam. Most viszont barátnője van, a haverja azt mondta hogy már akkor is volt. Nekem azt mondta a srác hogy nincs. De most már van és fel is válalja, nekem viszont hiányzik a srác, és fáj hogy mindig csak akkor írt amikor szingli volt vagy épp úgy volt kedve. De nagyon hiányzik.

Mit tegyek? Ne találkozzak vele többet? Vagy csak ne engedjem majd hogy megcsókoljon vagy bármi?

14/L



2013. aug. 25. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ahogy ebből levettem neki mind1 hogy kivan mellette csak legyen
2013. aug. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát saját érdeked is hogy olyannal ne kezd akinek van valakie, mert akkor csak valószínű kihasznál téged és így magadnak is fájdalmat okoznál.
2013. aug. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ha majd szakítanak a barátnőjével, szerintem írni fog hogy találkozzunk. elmenjek majd szerintetek?
2013. aug. 25. 23:00
 4/5 anonim válasza:
Felejtsd el.
2013. aug. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem érdemes.
2013. aug. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!