Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek?! Segítség! (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek?! Segítség! (? )

Figyelt kérdés

Egy fehérvàri 17éves fiú vagyok, aki rettenetesen magányos. Évek óta óta egyedül érzemagam. Olyan szinten, hogy idén júliusban lábaltam ki egy kisebb deppresszióból. Ha próbálok tàrsas kapcsolatokat kialakítani leblokkol az agyam és àtmegyek ilyen socially awkward-ba. Próbàlbék nyélbe ütni egy randit de csak a suliban vannak ismerôseim. Barátaim nincsenek, csak "haverok" de abból rengeteg. Múlthéten voltunk az egyik haverommal füreden. F4sza lett volna, de a sràc über gáz volt. Vettem 3 üveg bort meg egy canabis vodkàt ès 2 kèk nyilon zacsiban volt. (Matt) ((nem àtlàtszó))

Én: Te Pali fogd màr meg az egyik zacskót mert leszakad a kezem.

Ő: nem fogom

Én: mert?

Ő:mert nem nem akarok börtönbe kerülni, mert mi fiatalok vagyunk és én nem akarok emiatt ülni, és mi lesz ha anyád megtudja + nem vesz ő piát mert ő csak azt veszi meg amit meg is iszik. stb..

Ketten campingeztünk. És találkoztam a svájci barátomman akit 1 évben 1x látok. 3 ig buliztunk. 24-25 én voltunk mert közbe összefutottunk egy csapattal. És kurv4 jól éreztük magunkat amikor a srác szólt hogy menjünk mert jnatkozik. mondtam hogy még nem. erre ő adok 3/4 órát. letelt. megfenyegetett hogy szét b4ssza a cuccaimat ha nem megyünk vissza. Én meg elköszöntem a svájci havertól, és a többiektől és hazamentünk. Én még utána 5 ig iszogattam a gyerek meg telefonozott a sátràban. Ilyenekkel vagyok körülvéve. Help!



2013. aug. 25. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Te vagy az Lustakutya?
2013. aug. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
xdddddd lustakutya xddd meghalok
2013. aug. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezdj el barátkozni normális emberekkel. MÁr az is jó ha csak barátkozol. MInnél nagyobb ismeretségi körre teszel szert annál nagyobb az esélye hogy az egyik ismerősödnek, barátodnak van egy ismerőse aki történetesen egy csinos szingli csaj. A lényeg hogy igazi barátokat szerezz!
2013. aug. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!