Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hivjam fel magamra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hivjam fel magamra a fiúk figyelmét?

Figyelt kérdés
14/L vagyok , a többiek szerint jó a seggem , szeretném ezt kihasználni

2013. aug. 26. 00:40
 1/8 anonim ***** válasza:
ezzel sikerült
2013. aug. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát a segged is jó eszköz lehet, de az a biztos ha mindenhova egy rekesz sörrel mész.
2013. aug. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ha a seggeddel pasizol,ne csodálkozz majd hogy kik jönnek oda..
2013. aug. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát ha komoly kapcsolatra érted, akkor az hogy jó a segged, édeskevés. Nem azzal fogsz megfogni egy pasit, hanem a személyiségeddel, vagy akkor egy bájos nézés és mosoly is többet ér.

Ha csak szexelni akarsz, ahhoz nagyjából elég, hogy jó feneked van...de remélem azért 14 évesen nem csak ez érdekel. És remélem van annyi eszed, hogy nem csak a segged tartod a legfőbb értékednek.

23/L

2013. aug. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
sz0pd le őket.
2013. aug. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
nincs is jó segged :D
2013. aug. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
öltözködj lazábban. 16/F
2013. nov. 3. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
amúgy meg engem nem érdekel milyen segged van ha a fiú nem csak a szexre hajt akkor nem fogja érdekelni őt sem. előző voltam
2013. nov. 3. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!