Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kis mell vagy nagy mell kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis mell vagy nagy mell kinek mi jön be jobban?

Figyelt kérdés

2013. aug. 26. 06:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
Kicsi.
2013. aug. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
kicsi,közepes
2013. aug. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ha arányos mindegy, és csak a természetes.
2013. aug. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A kicsi nem igazán, de inkább legyen ez, mint mű. :)
2013. aug. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem aztán teljesen mindegy.
2013. aug. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem a meret a lenyeg, hanem, hogy a tulajdonosa hogyan tudja viselni. Lenyeg, hogy eredeti legyen.


Az en (ex) csajomnak edes pici, szep formas mellei voltak. Imadtam. Erre anyjaval titokban elintezte, hogy csinaltassak meg a cicijeit nagyobbra. Gondolom meglepetesnek szanta :P De a vegen O maga lepodott meg, mert amikor meglattam ... elhagytam.

Egyreszrol olyan testidegen volt a uj cicko, masfelol pedig kicsit serelmeztem, hogy miert nem volt beleszolasom.


Szoval szerintem teljesen mindegy kinek mekkora, csak eredeti legyen. Sok pasinak is mutyuri a cerkaja, meg sem ultetnek szilikon rudat a dakojukba.


Lenyeg a lenyeg: szerintem mindenkinek ugy kellene elfogadnia magat, ahogy van. Sportolhat, megprobalhat nemileg alakitani magan, de csak termeszetesen. Aki nem tudja elfogadni magat, aki keptelen sajat magat szeretni, az a kornyezetet sem tudja.


Persze en is megbamulok egy-egy szep cickot az utcan, de messzirol kerulom a mu dolgokat.

2013. aug. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
hogy csak a kérdésre válaszoljak, a kicsi. de amúgy a lényeg inkább az, hogy szép legyen, és arányos.
2013. aug. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én a nagymellű hölgyeket,részesitem elönybe. F.
2013. aug. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok vàlogatos megeszek mindent:))vàgod.
2013. aug. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a kicsi
2013. aug. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!