Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-16 fiúk! Most akkor szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-16 fiúk! Most akkor szerelmes belém?

Figyelt kérdés

15L vagyok, ő pedig az osztálytársam, két éve ismerjük egymást, és egy osztályba fogunk járni ezentúl is. A legjobb barátjába voltam szerelmes, amikor megérkezett, így vele nem is foglalkoztam. Aztán egy idő után észrevettem, hogy sokkal jobban tapad rám, mint a másik fiú, pedig ő is csak azért tetszett meg, mert folyton piszkált. Nem vagyunk barátok, de szerintem van, akinek feltűnt, hogy ő és én újabban szenvedünk egymással.

Van, amikor képtelen vagyok eldönteni, hogy mit akar, máskor meg szinte egyértelmű a dolog. Például ő az egyetlen fiú az osztályban, aki a keresztnevemen, sőt, becézve szólít, ellenben a fiúbarátaimmal. Sokat bámul, és egy csomó célzást is mondott már, de sokszor képtelen vagyok eldönteni, hogy tényleg komolyan gondolja, vagy csak szórakozik. Előfordul, hogy egy darabig tök kedves, meg minden, aztán hozzászólok egy másik fiúhoz, és tényleg megsértődik. Egyszer például ültünk az osztályban, és odakiabálta nekem, hogy "Szeretlek", amikor mindenki ott volt, de nem vagyok biztos abban, hogy ezt tényleg így gondolta.

Fiúk, ti ilyenkor mégis mit akartok? Ha sokat bámultok egy lányt, akármilyen, és mondjuk, havonta elejtetek egy célzást, meg azzal veszekedtek, aki a lány barátja és fiú?

Oké, kicsit határozott vagyok, és szoktam veszekedni, de ettől annyira félelmetes vagyok? Miért nem meri elmondani? Amikor rájöttem, hogy mi van, próbáltam kedves lenni, de nem ért semmit, sőt, olyankor még tartózkodóbbá vált.

Kérlek, áruljátok el, hogy mi jár ilyenkor a fejetekben! Már másfél éve szenvedünk, és nem tudom, mi lesz, ha most újra naponta fogunk találkozni... Tanácsot is szívesen elfogadok!



2013. aug. 27. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


A válasz pofonegyszerű! Ha egy fiú állandóan bámul akkor ha nem is biztos de 99,9% hogy beléd van esve.


Ebben az esetben pedig egyértelmű hogy mért nem meri bevallani az érzelmeit vagy akárcsak elhívni téged egy randira:

Be van tojva. A míg nem biztos teljesen hogy viszonzod az érdeklődését, nem mer lépni és erre okai is vannak:


Ha elhív és te nemet mondasz az egyértelműen kudarcot von maga után aminek a puszta élményétől is valószínűleg retteg.

Ráadásul mivel osztálytársak vagytok attól is fél hogy ezzel megronthatja az osztályon belüli egyes kapcsolatait.

Tudom éretlen dolog de így van. Én ezt a saját bőrömön tapasztalom.

A legjobb ha egyértelmű jeleket adsz neki valamely irányba attól függően hogy TE szerelmes vagy-e belé vagy sem. Vagy a mai világban akár el is hívhatod randira. A saját cselekvéseddel csak így segíthetsz a dolgon, és csak így vethetsz véget a tépelődésnek a mi valószínüleg mind a kettőtökben megvan.


Örülök ha segíthettem:

F/15

2013. aug. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Esetleg még annyit, hogy mi az, amivel mutathatom felé, hogy bírom, de ha mondjuk mégis tévednék, nem égetném le magam? Úgy értem, amiből csak egy olyan személy szűrné le, aki szerelmes belém, és nem lenne olyan kerek utalás?

2013. aug. 27. 23:17
 3/6 anonim válasza:

Egyértelműen szerelmes beléd,és pontosan ahogy az első válaszoló levázolta, az úgy van! Én is tapasztaltam!

Szerintem az sem gáz, ha megöleled valamikor, vagy elmész vele valamerre (akár titokban, ha arról van szó) sétálni! Beszéld meg vele! Bíztasd is, hogy legyen önbizalma és elhívjon! Beszélj vele sokat facebookon! A lényeg, hogy hozd a tudatára, hogy nem harapsz!:) Remélem segítettem!

F/14

2013. aug. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. aug. 29. 11:55
 5/6 anonim válasza:
Waze :D A fiuk nem olyan bonyolultak,Ha egyszer téged néz és igy viselkedik akkor szeret :D Sok Boldogságot!
2013. aug. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Neked is köszi :)
2013. aug. 30. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!