Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik egy fangirlel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik egy fangirlel, miután kapcsolata lesz?

Figyelt kérdés

Olyan lányokra gondolok, akik kevésbé nyitnak az ellenkező nem felé, és lelkes rajongói különböző fiúbandáknak. (legyen az One Direction vagy a távol keleti előadók)

Mik a tapasztalatok, miután összejön nekik valami, azután is rajonganak ezekért?

Én úgy gondolom, a legtöbbjüknek ezek az idolok valamiféle pótlás féleségek lehetnek, mert nem volt szerencséjük a fiúkkal és elment a kedvük a próbálkozástól, ami elég sajnálatos, mert szerintem nagyon sok köztük a szép lány. Kíváncsi lennék a saját, vagy akár ismerőseitek történetére, vajon jól gondolom-e, és miután sikerül megtalálnia az igazit, már nem lesz erre szüksége.



2013. aug. 28. 01:01
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Ha a zenéjük miatt szereti őket, akkor továbbra is rajongó marad, egyéb esetben fiúbanda dobva lesz.
2013. aug. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 WikcsyhhWokOsztTső ***** válasza:

Jaj, na ez nekem való kérdés! :D

Én benne vagyok a témában, elég sok barátom, ismerősöm van, aki szintén fan! :) Nagyon változó, sokan koreai pasit akarnak maguknak, (kpop rajongók vagyunk) ezért csak ilyen fiúkkal ismerkednek. De én pl. el nem tudnék képzelni kapcsolatot velük! Inkább csak cukinak tartom az idolokat, meg jó csorogtatni a nyálamat. :D De olyan valószerűtlenek.. És amúgy azért vagyok fan, mert ugye a zene is tetszik, de azt imádom, hogy az egy teljesen más világ, jó az itteni világból néha egy álomvilágba menekülni, ahol minden máshogy működik. De ez csak addig a pillanatig tart, nem akarom, hogy az egész életem erről szóljon.

Remélem segítettem! :)

2013. aug. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ! :)

És mennyire tudjátok kontrollálni magatokat? Mármint hogy átlagosan mennyi időt töltötök "fantáziálással"?

2013. aug. 28. 01:13
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként múltkor ránéztem a fiúkbandák tagjaira, és van köztük bőven átlagos kinézetű, mégis rengeteg rajongójuk van. Őket is ez az elérhetetlenség teszi vonzóvá?
2013. aug. 28. 01:15
 5/6 anonim válasza:
100%
Én is kpop fan vagyok, de nem pusztán azért, mert mennyire jól néznek már ki... (Mondjuk tényleg jól néznek ki, figyelniük kell a külsejükre.) Az ok, amiért sokan ebbe az álomvilágba menekülnek, meg amitől vonzóvá válnak az idolok, annyi, hogy jól megvannak csinálva és elrejtik a hibákat. Nem mondanak rosszat semmiről és senkiről, mindig hálásak a rajongóiknak, ölelgetik őket, betartják a szabályokat ééés a bromance:) Az már más kérdés, hogy ez az egész csak látszat, és a legtöbben ezt tudják is... Egyesek a vallásba menekülnek, mások a drogokba, megint mások a zenébe. Szóval szerintem ha a fiú meg tudja adni a lánynak, amire szüksége van, akkor elhagyja a függőségét.
2013. aug. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ez rgy nehéz kérdés:D Én is kpop fan vagyok és szerintem, vannak olyanok akiknek ez olyan pótlás féleség, de a legtöbbjüknek nem. Nekem legalábbis biztos nem:D Ez inkább olyan életforma lassanként. Mindennap megnézem mi van velük, mikor hol koncerteznek, mikor ki combackkel meg ilyenek, miközben természetesen a kedvenc számaim mennek:D Ennek ellenére tisztában vagyok vele, hogy egy része csak látszat annak amit mutatnak. Tudom, hogy igazából nyilván nem tökéletesek, hogy az őrült rajongókat legszívesebben elküldenék a p*csába, de nem teszik és ez a lényeg. Annyian figyelnek a sztárokra, hogy ezeket nem tehetnék meg, és pl az amerikaiak közül mennyien megteszik. És keményebben is dolgoznak azért hogy idolok lehessenek mint bárhol máshol a világban. Tisztelem őket, és az nem fog megváltozni akkor sem, ha barátom lesz. És nem mellesleg a zenéjük is nagyon jó, ahogy a koreográfiák is.

De ez csak saját vélemény, nem mondom hogy mindenki így látja.:D

2013. aug. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!