Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy szinte kihányom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy szinte kihányom a belemet, ha arra gondolok, aki tetszik?

Figyelt kérdés

Mégcsak nem is vagyok szerelmes, de már attól rosszul vagyok, ha rá gondolok! :S

Egész nap görcsben áll a gyomrom, néha-néha enyhe hányinger is rám tör, szédülés, a fülem is zúg, és nincs étvágyam, csak a könnyű kajákat, mint pl. a salátát kívánom, pedig amúgy nagy evő vagyok.

Mindenkinél ez van? (ja, és nem vagyok beteg, se terhes, azóta érzek így, amióta beszéltem vele)


2013. aug. 29. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Tőle,vagy miatta?
2013. aug. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szép ember lehetXD

De komolyra fordítva:szerintem csak ideges vagy:)

Ez természetes:)

Én is voltam így aztán később elmúlt:)

2013. aug. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát velem ilyen nem volt

nem normális hogy rosszul vagy attól aki tetszik...

2013. aug. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nekem tetszik valaki én se tudok enni! Most épp ez van és kb 4 kg-t fogytam már :D

De valakinél meg fordítva van és örömében eszik. :)

2013. aug. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Stan te vagy az?
2013. aug. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez ideg és önuralom+ düh keverék. Előfordul az ilyen.

Mit művelt ez az ember ellened?

2013. aug. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De miért vagyok ideges, amúgy ha nem rá gondolok, akkor is, most is remeg a kezem és rámjött a hasmenén! XD Amúgy nem undorodom tőle, épp, hogy tetszik. :D

Jaj, Stan.. -"Bloáá!" -"Fúúúj!" XD

2013. aug. 29. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!