Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy törékeny lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy törékeny lány a pasik számára? Hogy fogalmaznátok meg?

Figyelt kérdés
Szeretitek ezt a típust, fiúk? Leírnátok, definiálnátok kérlek nekem, hogy milyen is az ilyen? Én komolyan ,,túl lányosnak" találom magam néha, egyébként...Pedig imádom a rockot is, horrort, még néha a háborúkat is érdekesnek találom (nem támogatom, mielőtt valaki azt hinné) :D De emellett a divat is szenvedélyem.

#nő #lány #csaj #törékenység #törékeny lány
2013. aug. 29. 18:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
miért baj az ha lányként lányos vagy?
2013. aug. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.:)
2013. aug. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én nem tartom bajnak alapvetően ezt a dolgot, csak ahogy apámék néha kivonnak olyan jó kis bulikból, mint pld egy Tankcsapda-koncert, vagy még az is, ha kitárgyalják a Back in Black album összes számát, akkor szinte mosolyognak rajtam, ,merthogy én lány vagyok, és az ilyesmihez ők jobban értenek", szinte hozzá se engednek szólni. Komolyan, mintha enyhe hímsovinizmus lenne:D De persze ez most nem fontos.
2013. aug. 29. 18:54
 4/13 anonim ***** válasza:
A rockkal semmi baj sincsen.
2013. aug. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én imádom:D
2013. aug. 29. 18:56
 6/13 anonim ***** válasza:

semmi baj nincs azzal, ha egy lány törékeny, és lányos :) Azzal meg főleg nincs, ha szereti a rockot :)


Hány évesen vagy ilyen? Egyébként amíg nem affektálva beszélsz, és hasonló húzások, addig normális lány/nő vagy, nem "túl lányos"

2013. aug. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én sokáig akartam törékeny lány lenni, mert az milyen cuki meg ilyesmi, de rájöttem, hogy nagyon nem megy, nem én vagyok :(
2013. aug. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem , hála Isten nem affektálok, most is láttam, hogy ebben a kérdésben milyen nőt linkeltek be: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__478.. Hát azt hittem, hülyét kapok:D
2013. aug. 29. 19:10
 9/13 anonim ***** válasza:
Szeretem. Számomra ilyen: 160/48 vagy 170/50, maximum 55 ennél a magasságnál. Természetesen cm/kg mértékegységben értendők az adatok.
2013. aug. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2013. aug. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!