Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy változtassak magamon?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy változtassak magamon? Így soha nem lesz pasim.

Figyelt kérdés

Általános iskola 7.osztályában senki nem szólt hozzám egy félreértés miatt. A bnőm lerib*bizte az egyik lanyt es azt hittek h en voltam. Mindenki ellenem volt. Beszologattak de volt h nem szolt hozzam senki. A gyomrom vegig gorcsbe volt nem tudtam enni egesz suliido alatt csak otthon. Sirva mentem a suliba is. Ettol nagyon visszahuzodo lettem habar mar havult a helyzet mert ez 5eve volt de meg mindig nem vagyok az igazi. Mit csinaljak?

A gimibe probaltam azt az alarcot felvenni h minden jo. A bnom aki miatt megutaltak ujra veelem akart lenni a legjobba mert ot kozepsuliba nem szerettek. Nem vagyok vele,ezt nem fogom megbocsaltani. Beszelek vele meg ilyenek de ennyi. Ez az eset nagy nyomott hagyott a lelkembe. Mit csinaljak h elmuljon? Jovore megyek egyetemre ha minden jo es felvesznek,es ott szeretnek a regi lenni. 18L


2013. aug. 29. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:

felejtsd el mi történt, ne foglalkozz vele

az egyetemen új lappal kezdesz majd

2013. aug. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyiss új lappal.

Ott már nem ismerik ezt a történetet,nem számít.

2013. aug. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 viktor123456 ***** válasza:
Szxrd le. :-)
2013. aug. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

megpróbálok nem foglalkozni vele,de azért még bennem van :/

2013. aug. 29. 19:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt csak te magad tudod leküzdeni, de szerintem kiírtani sose fogod magadból csak elnyomni, kezelni tudod, minden fejben dől el, tisztában kell lenned önmagaddal h ki vagy mit akarsz és mennyit érsz.....a hozzáállásodon múlik minden, biztos találkozol majd olyanal akinek kitárhatod ezt, megnyílhatsz neki és megérti majd a problémád, és segít benne, meg akkor majd talán te is magabiztosabb leszel elhiszed végre h értékes vagy :)
2013. aug. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tele a net a pozitív gondolkodást elősegítő módszerekkel. Olvass bele néhányba, igyekezz kipróbálni ami szimpatikus, s majd alakul minden. Hidd el, ez segít! :)
2013. aug. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!