Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kevésbé magabiztos férfiak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevésbé magabiztos férfiak. Ti hogyan fogadnátok? Mi az, amiből értenétek?

Figyelt kérdés

A szitu a következő: egy férfit, akivel ismerkedtem eredetileg "barátzónába" tettem, de nagyon sokat beszélgettünk, megismertem jobban, és elkezdtem vonzódni hozzá.

Próbálok jeleket adni, hogy változott a véleményem, de nem igazán veszi a lapot (meg is mondta, hogy ő ebben nem valami jó). Egyértelműen azért nem szeretném elmondani, hogy változott a véleményem, mert nem tudom biztosan, hogy ő azért tekint barátnak, mert én így álltam hozzá, vagy azért, mert nem jövök be neki, mint nő.

Szeretném valahogy kipuhatolni, hogy ő mit is gondol rólam, de nem igazán megy. Azon kívül, hogy egyértelműen közlöm, hogy el tudok vele képzelni barátságon kívül mást is? (Nem szexről van szó, az már felmerült köztünk többször, de nem jött így össze, hogy barátság extrákkal... tehát vagy kapcsolat lehetne, vagy semmi...)


2013. aug. 29. 19:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ide egy közvetítő kell :D
2013. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Kapd le, legfeljebb elájul az örömtől és a meglepetéstől:DDD
2013. aug. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Ha izzik a levegő köztetek, akkor bejösz neki mint nő.


Hasonló szituba leledzem, csak én nem bírok kezdeményezni(azért van ekkora szám: már mint sa lekapásról):DD

2013. aug. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen és meglepett.

Legegyszerűbb,ha leírod neki.

2013. aug. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha az elején ő egyértelműen a tudtodra adta, hogy többet is akarna, akkor egyrészt nyugodtan közöld egyértelműen te is, másrészt jobban is jársz, mert így sok-sok ideig elszarakodhattok egymás mellett, aztán meg egyikőtök összejön inkább egy rátermettebbel, és utána sír a szátok, hogy jajj, mi lett volna ha...Ha valaki kell, nem szabad tökölni (mondom ezt lányként :D).
2013. aug. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem fogom lekapni, mert azt biztosan tudom, hogy szexre bevállalna. :) De szexre bevállalna olyan nőt is, akivel mást nem tud elképzelni (mivel baráti a kapcsolatunk, ilyenekről szoktunk beszélgetni nyíltan). Csak velem kapcsolatban nem tudom, hogy mi a helyzet...
2013. aug. 29. 19:18
 7/21 A kérdező kommentje:
# 3: hát ez jó kérdés, hogy izzik-e... társaságban igen, ott flörtölős. Mikor kettesben vagyunk, akkor sokkal visszafogottabb...
2013. aug. 29. 19:19
 8/21 anonim ***** válasza:
6 Érintsd meg:)mondjuk az arcát.
2013. aug. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
# 5: hát ez az, hogy nem adta tudtomra, mert mielőtt bármi lehetett volna, én már elzárkóztam. Tehát megrekedt a barátkozás szintjén a dolog, és mindketten ismerkedtünk másokkal. Úgyhogy én tudom, hogy áll a nőkhöz, ő is tudja, hogy állok a pasikhoz, de egymásról nem tudjuk, hogy hogy állunk egymáshoz. :)
2013. aug. 29. 19:21
 10/21 anonim ***** válasza:

7 Pedig pont hogy kettesben kéne izzani, és társaságban hülyülősre venni a figurát.

Tudod két ember egymás felé való érzése, az kincs, az nem tartozik a nagyérdeműre. Arra vigyázni és óvni kell. Az nem tartozik avatatlan szemekre.

2013. aug. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!