Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a sok pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a sok pasi a szerelmes vagy romantikus számokat nyálasnak tartják?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=pl8ybaEicco&feature=fvst

pl itt van ez, szerintem nagyon romantikus szám, barátom szerint is az, viszont haverjaim szerint nyálas, és mindig kérdezik, hogy nem meleg -e a párom, hogy ilyen számra nem mondja, hogy nyálas. Pedig szerintem nem az ...


2009. nov. 1. 14:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*tartja
2009. nov. 1. 14:48
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez szerintem gagyi.

Na, de ez:

http://www.youtube.com/watch?v=3VdZW_pl6aA

2009. nov. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a párod is annak tartja csak nem szeretne téged megbántani vagy még mindig ködös szemmel jár és teljesen beléd van zúgva.
2009. nov. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
89%
A Seal télleg jó, tőle sok számot szeretek én is. Nah de amit linkeltél az tényleg gagyi. Szerintem a barátod csak azért mondja mert beléd van esve...
2009. nov. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tényleg nem rossz Seal száma, nekem tetszik. Egyébként ha a páromnak nem tetszene, megmondhatná, nem azon akadtam ki, hanem, hogy a haverjaim meg a romantikus dolgokat mind lenyálasozzák...pedig nem minden nyálas, ami romantikus ...
2009. nov. 1. 15:06
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Romantikus léleknek tartom magam ,de ez tényleg nyálas amit linkeltél. Szerintem is csak nem akarja azt mondani a barátod,hogy az.
2009. nov. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem is nyálasak 18L miért kéne b*zinak lennie már mindenkinek?
2009. nov. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én sok számra azt mondom, hogy nyálas. De sok van, amire nem. Ez számtól függ. az elsőre én is azt mondanám. :) de szeretem a szép dalokat, amik esetleg másoknak már nyál kategória. zenétől függ.


22/F

2009. nov. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

lány vagyok,de a linkelt zene tényleg csepeg...

ahogy nem csinálunk olyat sem,hogy fél-fél szivecske a nyakunkban,nem tesszük a kapcsolatunkat kirakatba,nem csinálok szivecske formáju palacsintát,és sorolhatnám...

romantikának böven elég ha reggel mellettem ébred mosolyogva,és...

2009. nov. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mi sem sütünk szív alakú palacsintát meg ilyesmi, és nem hallgatunk egész nap ilyen számokat, csak nekünk tetszenek ezek a számok is, és nem tartjuk nyálasnak, csak nem értettem, hogy a haverok miért, de ezekszerint biztos az. Amúgy attól nem meleg senkise, hogy ilyeneket meghallgat ...
2009. nov. 1. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!