Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szűzen teherbe lehet esni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűzen teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés

Komolyan kérdezem.

Nem akarok feleslegesen aggódni. Lehet hogy valamennyi sperma belém került (kézről) de szűz vagyok.


2013. szept. 1. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
korod?
2013. szept. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kézről beléd kerülve nem túl esélyes. Ha mondjuk egy rendes adagot beléd nyomnának fecskendővel, vagy hasonló eszközzel, akkor nyilván lehetnél terhes. A szűzhártya megléte nem gátolja a fogamzást.
2013. szept. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
megujjazott én pedig kivertem neki, de félek h mittudomén közben hozzányúlt és úgy folytatta vagy akármi..
2013. szept. 1. 22:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha spermás ujjal belédnyúlt, akkor nincs kizárva. De ennek túl sok esélye nincs.
2013. szept. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jajjj nagyon remélem!!!!
2013. szept. 1. 23:37
 6/8 anonim ***** válasza:
egy Mária nevű zsidó csajnak sikerült szűzen teherbe esnie, lehet neked is sikerült, semmi se kizárható
2013. szept. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bakker kérdező te nem hallottál még Jézusról??????????
2013. szept. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Mária is csak kitalálta.Jól megdöngette valaki.Még jó hogy nem a földönkívüliekkel jött.:)
2013. dec. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!