Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi nagyobb gáz? Ha valaki jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi nagyobb gáz? Ha valaki jó ideje nem volt nővel, vagy ha csúnyább nőkkel fekszik le?

Figyelt kérdés
2013. szept. 2. 00:19
 1/10 anonim ***** válasza:
1ikse
2013. szept. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki "én" vagyok. Jó ideje nem volt csúnyább nővel sem.
2013. szept. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem nyáron két nővel is lett volna lehetőségem lefeküdni (tudták, hogy csak szex lett volna), de mindkettőt kihagytam, mert nem tetszettek..
2013. szept. 2. 00:23
 4/10 anonim ***** válasza:
miért lenne gáz ha nem fekszel le gyakran nőkkel? én is régen voltam nővel mert nem kavarok minden jöttmenttel mert nem szeretnék nemi betegségeket. Ha meg csak azért nem fekszel le egy nővel mert szerinted mások követelményének nem felel meg, az sem gáz, csak magaddal cseszel ki. 23/F
2013. szept. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amíg feláll rá a farkad, addig egy nő nem csúnya számodra, csak max. a haverok előtt szégyenled...
2013. szept. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csúnyább nővel a világért se. Azért van a férfinak egyfajta büszkesége.
2013. szept. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyik se gáz.
2013. szept. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

az első.

és a csúnyább nő is mutathat neked olyat szexuálisan és az érzékélesedben,hogy utána a füled ketté áll.

vagy kiélheted rajta a legdisznóbb perverzióidat,mert úgy sem számít lesz e második találkozás.

szóval mindenképpen hiba szerintem,főleg ha tapasztalatlan és félénk is vagy,uh az első a gáz.

én a mai napig emlékszem arra,pedig már régen volt,hogy soha senki nem cumizott le olyan szenvedélyesen és lelkesen,mint egy alacsony pufi lány.

és senki nem tudta olyan érzékien kiverni a farkam és olyan szenvedélyesen meglovagolni,mint ahogy egyszer egy nyúlszájú csajszi csinálta.

ha elsőre elítéltem volna őket a külsejükért most nem volna mire emlékeznem,plusz jókat is kajáltam mindkettőnél dugások után.

persze egyikkel sem jártam,de heti 1re pár hónapig teljesen okék voltak.

2013. szept. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha csak érzelmek nélkül azért dugsz mert nem bírod a nadrágodban tartani a brét. az a gáz.
2013. szept. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem.

az-az ösztön.

és az ösztönből dugások a világ legjobb dugásai.

2013. szept. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!