Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülállók! Titeket mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállók! Titeket mi kárpótol abban, hogy nincs senkitek?

Figyelt kérdés
Mivel ütitek el az időt? :)

2013. szept. 2. 22:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Utazom, színházba,koncertre járok.

Kárpótol,hogy amikor már teltházas egy előadás, akkor is lehet 1 darab jegyet levadászni valahonnét.

Már belenyugodtam a társ hiányába, azonban így nem maradok le szép élményekről sem.

2013. szept. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem kárpótol. Önsajnálat van, maszturbáció, sport, meg álmodozás.
2013. szept. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Abban, hogy nincs társam semmi nem tud kárpótolni, de inkább egyedül vagyok, mint pocsék kapcsolatban. Eltöltöm az időt, csak néha kicsit magányosak az esték. Nem a szex hiányzik, inkább a meghitt beszélgetések, törődés, lelkitárs.


23l

2013. szept. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 4165 válasza:
100%
A nyugalom és a ..szogatás hiánya. :)
2013. szept. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

2-es válaszolóval értek egyet én is.


F/20

2013. szept. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Nem mondod :D ***** válasza:
A macskám és a gitárom:D
2013. szept. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Inkább az a kérdés, hogy mivel verem el az idő( ha érted mire célzok )... :D
2013. szept. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A jobb kezem tökéletesen kárpótol ;) xD
2013. szept. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Haverokkal találkozok, néha bulizok, motorozok, melózok, számítógépezek, unatkozok
2013. szept. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sokat dolgozok,biciklizek, kirándulok,kinn alszok a szabadban,festem a szobám,fabrikálok,sétálok a parkban,néha kiverem ha már tele van,fotózok,szappant főzök,őrültségeket csinálok és így csak este lefekvés előtt jön elő az a hatalmas űr ami belül tátong.De legalább napközben jól vagyok.
2013. szept. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!