Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem egy 25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy 25 éves fiúba. Mit csináljak? 14/l

Figyelt kérdés
Szombaton a tesómmal az unokatesóm házában aludtunk. (tesóm 21, unokatesóm 23) Utcabál volt ezért megengette hogy igyak egy pohár vadászt (vörösboros kóla) . Annyira izlett hogy ittam még 2 pohárral. Amikor vége lett az utcabálnak a tesóm lefeküdt aludni. Az unokatesom és még 5 baràtja mentek haza az unokatesómhoz h kint a kertbe beszélgessenek, én is jöttem velük. Miközben mentünk láttam h az egyik férfi irtó helyes. Ès mivel kicsit be voltam rugva ezt el is mondtam neki. Valahogy igy: "Tetetete te figyelj, nagyon jófejnek tünsz. De tényleg. Tetszika szakállad. Nagyon. Birom a szakállasokat. Jófej vagy. " Az unokatesóm odasugta neki hogy: szerintem nyugodtan hozzáérhetsz. Ezt elöször nem értettem...na mind egy. Utána beestem a bokorba ami irtó vicces volt :D Kiültünk a kertbe a csapattal és ittam még 2 pohár tiszta fehèrbort. Miközben mindenki beszélgetett én egész végig őt bámultam amit észre is vett. Akkor nem éreztem iránta semmit csak kinézetre vonzódtam hozzá. Néha mondtam néhány marhaságot a többieknek stb. Mikor mentek el kb éjfélkor. Odajött hozzám és megengedte hogy megsimizzem a szakállát, amitől belepirultam a zoknimba. Szakáll tapi :3 Elmentek kocsmázni, én meg lefeküdtem aludni és lefekvés elött eléggé.....hogy is mondjam........elképzeltem h milyen disznóságokat művelnék vele. Másnap nagyon rosz volt. Másnapos voltam és bántam a tegnapi dolgokat. Hazamentem és első dolgolgom volt bejelölni fézbukon. Gyerekek. Amikor megláttam a profilképét olyan szerelmes érzések törtek elő bennem. 5 percig nyitott szájjal bámultam. Ès a gypmromba idegességet éreztem. Pedig eddig nem voltam belé szerelmes. Bejelöltem. A telómra egy csomó kèpet letöltöttem róla. Ahányszor megláttam egy képet róla pillangózott a gyomrom. Mostmár nem mert egész nap ezeket a képeket nézem. De ha élőbe látnám tuti megint pillangóznék. Megböktem de nem bökött vissza :/ Amikor megláttam hogy van barátnője, elkezdtem sirni pedig tudom h ugyse lsehet az enyém. :'( egész nap rá gondolok. Milyért olyanba szeretek bele aki ugyse lehet az enyém?! És ha legközelebb arra járok ugyse fogok vele találkozni. Mit csináljak?!

2013. szept. 3. 15:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Vár 1-2 évet, keress egy fiút, addig pedig maszturbálj sokat.
2013. szept. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el a srácot, és keress a saját korosztályodba illő személyt.

Úgy sem akarna tőled semmit... 25 éves férfi, te meg egy 14 éves álmodozó kislány vagy még. Jobb ha beletörődsz.

2013. szept. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

" Megböktem de nem bökött vissza : "


xd szánalom

2013. szept. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%

Mit csinálj?!


Pár szelet rántott húst.

2013. szept. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

"Szakáll tapi :3" - jézusom.

"Másnapos voltam" - büszke lehetsz magadra.

"Megböktem de nem bökött vissza :/" - úristen..

2013. szept. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

fiatal lány vagy dúlnak a hormonok. simán tetszik, van ez így. én is 25 éves F vagyok nincs bajom a fiatalabb lányokkal de 17-18 alá már nem mennék :)


sajnos még mindig efelett van valamennyi értelmi érettség ugyanakkor. van akinél még feljebb...

2013. szept. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Szerintem is felejtsd el, egy 25 éves férfinek jóval több kell, mint amit te tudnál neki nyújtani. Leírásod alapján nem is néz rád nőként, úgyhogy hagyd.
2013. szept. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ráakartam irni facebookon de nem mertem mert mivam ha nem tudok mit irni és az olyan mint a kínos csönd.
2013. szept. 3. 16:15
 9/17 anonim válasza:
Ismerek egy huszonéves fiút, ő kifejezetten a korodbeli kislányokra bukik.
2013. szept. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem érdekel. Èn csak őt szeretem.
2013. szept. 3. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!