Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ernyet allapotban letudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csonka98 kérdése:

Ernyet allapotban letudom huzni a bort de mikor merevedes van akkor csak egy kicsit jon le az baj?

Figyelt kérdés
egszer megprobaltam lehuzni es sikeult is de az fajt egy kicsit amugy 15 vagyok

2013. szept. 3. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én bármikor le tudok húzni egy pohár jó bort, nem csak ernyedt állapotban :)
2013. szept. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
telorol vagyok am ha nem tudsz ertelmeset irni akkor inkabb maradj csonben
2013. szept. 3. 17:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Csonka, valószínűleg fitymaszűkületről van szó. Mindenképpen keress fel egy orvost, mert ha nem, felnőttkorodban nagyon megbánhatod, iszonyú fájdalom. Nekem kiskoromban azt hiszem pár hónaposan kezelték is. Azóta minden oké. :)) Sosem késő, szerintem járj utána!

Sok sikert!

2013. szept. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha fáj és érzékeny miközben felhúzod..akkor urológus doktor. Ő megnézi, és sokkal okosabban hozzátud szólni.
2013. szept. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Es ha elmegyek dokihoz az fel metszi vagy korul metel vagy csak valami kremet ad. Az nem segit ha en megprobalom suruben huzogatni? Xd
2013. szept. 4. 22:14
 6/6 anonim válasza:
Nagyon nagy baj.... Egy meleg vizes fürdőnél próbáld meg fokozatosan felhúzni, ugyan ilyen problémám volt, mikor felhuztam fájt, de utánna azonnal jobb lett;-)
2013. okt. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!