Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek az exemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek az exemmel?

Figyelt kérdés

Amíg együtt voltunk, teljesen normális volt. Miután szakítottunk, kezd elviselhetetlenné válni.

Ő szakított egy másik csaj miatt, aki viszont őt hamar dobta. Én eléggé megszenvedtem, de túltettem magam rajta, ráadásul azóta van egy csodálatos barátom. Akit egyébként az exemen keresztül ismertem meg, de nem arról van szó, hogy egy barátja nyúlt volna le, már együtt voltunk, amikor ő is megismerte. És amíg együtt voltunk, a mostani párom nem is nyomult rám egyáltalán, szóval nem arról van szó, hogy elszedett volna tőle.

Mivel előtte is jókat beszélgettünk az exemmel, tartjuk a kapcsolatot, szinte minden nap beszélünk. De mostanában bekattant.

Sikertelen a csajozásban, és emiatt az egész világot hibáztat, engem is. Na persze saját magát egy kicsit sem. Én próbálok neki segíteni, de elutasító. És most már ott tartunk, hogy olyanokat vet a szememre, hogy nekem csak a pénze kellett. Mert pl. hagytam, hogy amikor a kapcsolatunk elején kiruccantunk Bécsbe, azt ő fizesse. Azt már azóta mintha elfelejtette volna, hogy akkor ő ragaszkodott hozzá...


Szeretnék vele jó viszonyt ápolni, de így hogy? Mi lenne a megoldás?


2013. szept. 3. 19:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Hagyd a fracba az exed! ;) Ennek nem sok jó jelét látom... (személy szerint)
2013. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!