Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha felnőttként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha felnőttként már sokkal gonoszabbnak tartom az összes lányt szinte, mint középsulisként?

Figyelt kérdés
Mert emlékszem, hogy amikor középsuliba jártam még, akkkor is voltak gonosz lányok, de mégis valahogy jobban hittem a tündérmesékben, hittem, hogy van egy lány, aki nekem is tetszik már külsőre is és jellemre is imádnivaló, angyali teremtés. Persze, buta naiv kisfiú voltam, ma már úgy vagoyk vele, hogy a lányok dugásra valók, sajnos másra nem. Legalábbis én nem találtam még olyan lányt, aki úgy igazán megfogott volna, szerelembe vitt volna, folyton csalódom a lányokban, legutóbb is egy lány elhitette velem, hogy ő más, mint a többi lány, tényleg olyan kedves volt és émég helyesnek is tartott, nekem is bejött, de végül kiderült, hogy ő is beképzelt, egoista csaj lett, teljesen rájött eza az érés, hogy ő milyen szép lány és utána már láttam, hogy őis felszínes lett, mint a többi lány, akit úgy tud befolyásolni a média, hogy az már tényleg ijesztő és bosszantó sokszor.
2013. szept. 6. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak kiábrándultál. De ha így fogsz mindenkihez hozzáállni, ne is reménykedj jobban.
2013. szept. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak rájöttél hogy a lányok is pukiznak szerintem :)
2013. szept. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A média hát hogyne...szerencse, hogy nincs keze a TV-nek, mert akkor még lopna is:)
2013. szept. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
jah kezd kinyilni a csipa ideje. a nok nem gonoszabbak hanem gonoszak mindig azok csak eleinte nem latod.
2013. szept. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj. Kiakadtál. Előfordul.
2013. szept. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Ah, felejtsd el kérdező, én is voltam úgy hogy a nő csak pnnci lábbal, de aztán találkoztam olyannal aki okosabb volt nálam, olyannal is akit annak ellenére se tudtam volna sose leknrvázni hogy férje volt, olyannal is aki olyan játékokról tudott amiről én nem is hallottam, olyannal is aki 5ször annyi animét látott mint én stb


(természetesen én sose néztem animét, az a lúúúzereknek való LOL XD PFT, khmm)

2013. szept. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Madagaszkár pingvinjei.
2013. szept. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én úgy általában az embereket látom sokkal "gonoszabbnak", bár inkább úgy fogalmaznék, hogy már abszolút nincsenek illúzióim. De ettől függetlenül hiszem, hogy vannak normális férfiak és nők, és normális párkapcsolatok is. Csak nehéz összehozni.
2013. szept. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
normális. csak rájöttél hogy nem angyalok, és semmivel sem kedvesebbek a férfiaknál
2013. szept. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
"A meg akarom dugni kocsit vezeted és haver tiszta homàly a szélvédő"by Marshall
2013. szept. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!