Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom állandóan az exéhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom állandóan az exéhez hasonlítgat. Mit csináljak? Ez nagyon zavaró. Mondtam már neki de nem hagyta abba.18/L

Figyelt kérdés
2013. szept. 7. 09:48
 1/8 Kócos boszorkány ***** válasza:
Tedd ugyanazt te is, talán észbe kap.
2013. szept. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondtad neki, akkor mit tanácsoljunk? Hagyd el.
2013. szept. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kócos boszorkány ***** válasza:
81%

Azért nem mindegy, hogy milyen minősítésben hasonlít hozzá.


1. Mennyivel jobb veled lenni, mint anno a Gizivel.


2. Gizivel sokkal jobb volt együtt lenni.

2013. szept. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

De szerintem mindegy, hogy milyen szempontból hasonlít.

Ha az exet mondja pozitívabbnak, az azonnali szakítás, szerintem ezen nincs is mit magyarázni.

Viszont ha téged mond jobbnak, de hozzá hasonlítva, az is már régen rossz... mintha bizonygatni akarná magának, hogy te jó vagy (egy szerelmes pasi nem viszonyítgat, teljesen egyértelmű számára, hogy a párja jobb mindenkinél hidd el...), na meg valószínű nincs túl az exen, azt a kapcsolatát elemezgeti még fejben...

2013. szept. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hat nekem meg a baratnom hasonlitgatja magat az exemhez es az is eleg zavaro :)) Pedig nem is nagyon ismeri...
2013. szept. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%
Pedig ez egy jó módszer arra, hogy sokáig magunk mellett tartsunk egy csajt, mivel rajta lesz az állandó bizonyítási kényszer. Sok nő igényli is ezt. Az identitás megerősítéséhez szükség van feszültségre és ellenpontokra. Persze mindenki látványosan felháborodik rajta, de belül erre vágynak, van róla elég tapasztalatom.
2013. szept. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem tuti nem tudna maga mellett tartani.Megmondanám neki szépen,hogy vagy fejezze be,vagy ha ennyire leragadt a volt csajánál akkor húzzon oda vissza.
2013. szept. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
az enyém is ezt csinálta, mondtam neki, akkor tán menjen hozzá vissza. állítólag a csaj akarta s, hogy visszamenjen. de ez meg nem tetszett az exnek..nekem mindig azzal jött, hogy bezzeg az ex ezt meg azt csinálta, én meg miért nem viselkedek így. hát mert nem ő vagyok. s nem i ismertem.
2013. dec. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!