Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy legyünk újra olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyünk újra olyan jóban, mint régen?

Figyelt kérdés
A legjobb fiúbarátom kb. hat hónapja tudta meg, hogy tetszik nekem. (Az egyik """Legjobb""" barátnőm mondta el neki, állítása szerint véletlenül.) Azelőtt tényleg mindent megbeszéltünk, imádtam vele lenne... Azóta kerül, távolságtartó. Azóta sosem beszéltünk komolyan, és ez nekem hiányzik, de nagyon. Ami a legjobban fáj, hogy azóta két legjobb barátnője is lett, egyik az a lány, aki beárult nála. Fáj, mert mindig mondja, hogy velük mindent megbeszél. Egyszer beszéltünk erről, és azt mondta, hogy én vagyok az első lány, akinek tetszik és ezt ő nem tudja feldolgozni (???). Nagyon-nagyon hiányzik a barátsága, szinte beleőrülök. Nem lehet minden olyan, mint ami volt? :'( Hétfőn találkozunk, én kértem, hogy végre beszélgessünk el normálisan. Miket mondjak neki? Ha kell, lemondom a szerelméről, ki fogok belőle szeretni, de nem akarom elveszíteni, mert abba belehalok. Kérlek, segítsetek!
2013. szept. 7. 11:39
 1/3 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Miért is kéne hogy semmilyen kapcsolatot ne tarts vele?

Kérdezz rá valami módon hogy mi akadályozta meg hogy nem jöttetek össze ha te is tetszettél neki, mert talán úgy néz ki hogy ott a cafka barátnőd alakított be valamit, aztán vond le abból hogy mi a helyzet.


Vagy keress mást... én nem is hiszem el hogy hogyan lehet agyvérzést kapni egy másik ember miatt amikor több százezer szaladgál mindenfele...

2013. szept. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt mondta, jól nézek ki, de nem tudja velem (mint barátjával) elképzelni, hogy járjunk. És neki ez még nem menne, fiatalnak érzi magát egy kapcsolathoz. (pár hónap múlva 15 lesz)
2013. szept. 7. 11:45
 3/3 anonim ***** válasza:

gyorsan cseréli a barátait

tegyél a srác fejére!

2013. szept. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!