Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S.! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megcsókoltam a az ellenségem (komolyan az a csaj nem tom miért, pikkel rám) pasiját! Megbeszéltük szakítani fog vele... ha másnapra nem törte volna e a karját. Én nem mehetek be a korházba,mert akkor lebuknánk. A jövendőbeli exbarátnője naponta megy be mindig. Most nem tom szakítani fog-e vele. A telója is eltört így nem tunk beszélni. Mit tegyek?!

2013. szept. 7. 12:05
 1/2 Christiano Ronaldo ***** válasza:
Nem ismerlek, de nem vagyok biztos benne hogy nem vagy tízszer akkora paraszt mint a másik csaj, úgyhogy inkább ne csinálj semmit. Ha a srác inkább beléd akar szerelmes lenni, akkor majd úgy lesz, de direkt tönkretenni két másik ember kapcsolatát valószinüleg a legelítélendőbb dolog amit csak tehetsz..
2013. szept. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Törd el te is a kezed így bekerülhetsz mellé a kórházba! :-)
2013. szept. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!