Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mi lehet nálam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi lehet nálam?

Figyelt kérdés
Szóval nálam az a helyzet alakult ki, hogy úgy érzem egy nőbe vagyok szerelmes, én is az vagyok, de azt nem mondanám magamról, hogy leszbikus lennék mivel csak Rá tudok "úgy" tekinteni, más lányokra sosem, nem is tudnék rajta kivül más nőt szeretni mert sok nőbe inkább az "ellenséget látom" amit inkább rivalizálásnak hívnék. Egyébként a pasik érdekelnek. Tehát ez most mi? Mert nem leszbikusság gondolom, mivel más nők egyáltalán nem érdekelnek de valahogy én a biszex kategóriába se sorolnám magam.

2013. szept. 7. 12:10
 1/6 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Szimpla bi-romantika létezik, de csak akkor ha őszintén szólva nem akarnál lefeküdni a másik lánnyal, abba meg nem lehetsz 100% biztos hogy szexuálisan is vonzódsz a másik lány felé.


De nem kell megijedni, sok lánynak van ilyen fázis az életében.

2013. szept. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért, mit gondolsz, ha valaki leszbikus, akkor minden lány jó neki? Az összessel összefeküdne? Nagyon primitív vagy, ha így gondolkodsz.


A leírásod alapján bizony biszex vagy, mert mindkét nem érdekel.

2013. szept. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem gondolom, hogy az összessel lefeküdne, ilyet nem is írtam, de szerintem nem értetted amit írtam, más nőbe nem tudnék soha beleszeretni mer nem mozgatnak meg a nők, nem is nézem meg őket, szval csak nála van ez ezért is tettem fel a kérdést
2013. szept. 7. 12:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy nőbe mégis beleszerettél... ergó a nők is érdekelnek. Mi olyan bonyolult ezen?


Attól még ő nem lesz hirtelen férfi, mert te CSAK belé "szerettél". Ugyan úgy nő marad és te nőt szeretsz, ergó legalább biszex vagy.



Persze úgy tűnik te magad sem vagy tisztában igazán a dolgokkal és mentegetőzni próbálsz, úgy csinálsz, mintha az, hogy nem vagy hetero egy szörnyűség lenne... Lehet, hogy azt sem tudod mi az szerelem és csak beképzeled egy rajongásba.

2013. szept. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezen nem fogok vitatkozni, tudom mi a szerelem elég idős, sőt felnőtt vagyok már nem tizenéves. Na de itt a lényeg nem az volt hogy nem fogadom el a tényeket hanem az, hogy én olyat nem írtam sehova sem, hogy minden leszbikus minden lánnyal lefekszik mert itt nem is erről volt szó, amire te rámtámadtál, szóval olyat amit nem írtam nem kell belegondolni a soraimba.
2013. szept. 7. 13:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak rendkívül erős baráti kötődés. Férfiaknál is előfordul, azzal a különbséggel, hogy náluk nem keveredik a testi vággyal.
2013. szept. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!