Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merem levenni a pólómat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem levenni a pólómat a barátom előtt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Háromszor műtöttek szívvel és van egy 15 centis heg a mellkasomon. 8 éve volt az utolsó műtét,de semmit sem halványodott :( Strandra se szeretek nyáron menni mert mindenki megbámul engem és ez olyan rossz érzés... A barátom állandóan megakarja fogni a mellemet de én nem engedem neki és ez miatt sokszor "megsértődik"... :( Szeretkezés közben is csak alulról vetkőzök le mert felül mindig van rajtam póló. Barátomnak már elmondtam,hogy miért nem szeretek levetkőzni előtte és azt mondja,hogy őt ez egyáltalán nem zavarná. De valami miatt mégsem akarom,hogy lássa mert nagyon nagy a heg és gusztustalan :'(

2013. szept. 7. 13:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Vedd le a pólód!
2013. szept. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Pedig azzal jársz a legjobban, ha minél hamarabb rászánod magad. Ha máshol nem is, de a barátod előtt nyugodtan leveheted.
2013. szept. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha szeret el fog így is fogadni.
2013. szept. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Hanariko ***** válasza:
ha azt mondja nem zavarná, akkor nem zavarná. tudom, könnyű mondani, de merj! merd levenni a pólód, csak elsőre lesz nehéz. hidd el, azzal együtt is szeretni fog, bármilyen ronda. (bár legelsőként neked kéne elfogadni magadat)
2013. szept. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én barátnőm se merte levenni eleinte... nem tudom miért pedig semmi sincs a mellkasán.


Engem nem zavarna.

2013. szept. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ne szégyelld magad :) nincs miért én is tele vagyok hegekkel a fejem főleg....ez van ezt kell szeretni a barátod biztos komolyan mondja amit mond próbáld egyszer ki hátha akkor végre könnyebb lesz neked is elfogadnod magad ha látod h nem zavarja :) sőt nekem kiffejezetten tetszenek.a hegek :)
2013. szept. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
CONTRACTUBEX gél ez hegeket eltünteti ( nekem bevált) Nyugodtan leveheted a pólód :D
2013. szept. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
És akkor mi a terved? Ha 40 évig együtt lesztek, akkor 40 évig nem láthat? Lehet, hogy nem fog tetszeni neki a heg, de ha nem mutatod meg neki, rövid időn belül elhagy, mivel azt látja, hogy nem bízol meg benne.
2013. szept. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szánd rá magad, de ne akkor, amikor szeretkeznétek, hanem egyszerűen amikor felkészültél arra, hogy 'megmutasd magad' :) De szerintem se szégyeld magad... a barátod előtt ne!
2013. szept. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A baráti körömben van egy lány akinek fiatalon daganattal eltávolítottak részeket az egyik melléből. Ő mégsem takargatja magát így a párja előtt. Kedves kérdező, meg kell bíznod egyszer a barátodban, meglátod sokkal jobban fog esni az együttlét a félelmeid nélkül.

28F

2013. szept. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!