Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitévő legyek? Megbántottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Megbántottam a barátnőmet, és most kerül, a bocsánatkéréssel próbálkozni se tudok emiatt.

Figyelt kérdés

A barátnőm eléggé prűd, vallásos is egy picit, és nála a szex abszolút egy tabu téma. Vagyis mivel 2 hónapja járunk, felkerült már párszor, de ő úgy van vele, hogy akkor szeretne lefeküdni velem, ha tényleg késznek érzi magát rá, és ő a szexre úgy tekint, mint a legfelsőbb bizalmi ajándék egy kapcsolatban a másik részére. MIndegy, kicsit bonyolult, de nagyon szeretem őt. (és már nem szűz, volt egy előző barátja, akivel lefeküdtek párszor). Én meg teljesen más világ vagyok, volt pár egy éjszakás kapcsolatom, amit a barátnőm nem igazán kultivál, ezért letagadtam őket, viszont pénteken lebuktam, mert az egyik haverom elmondta neki (nem tudta, hogy ekkora baj lesz belőle, csak viccesen kezdett ugratni engem az egy éjszakás kapcsolataimmal a barátnőm előtt. én hülye, még ott a barátnőm előtt is tagadtam, és letoltam a haveromat, hogy ne mondjon már olyanokat, ami nem igaz. de végül is bevallottam). Barátőm el is mondta nekem, hogy nem ezek az egy éjszakás kapcsolatok zavarják, hanem a hazugság, ráadásul dupla hazugság, mert a haverom előtt is tagadtam az egészet. Tegnap délután nem tudtam hazakísérni, ezért este felhívtam, mert már a gyomrom is teljesen be volt állva az idegtől. A telefonban teljesen közömbös volt, nem igazán beszélt, meg hamar le is tette, mert "fáradt".


Alapvetően őt egy társaságból ismertem meg, és ma pont ugyanezzel a társasággal volt egy összejövetelünk. Egész nap külön voltunk, került, pedig párszor oda is mentem hozzá, váltottunk két szót (eléggé vibrált közöttünk a levegő), aztán mindig lerázott és a barátnőivel volt. Nem akartam egész nap rajta lógni, de mikor láttam, hogy épp egyedül van, mindig odamentem hozzá, de max 1-2 percig lehettünk kettesben, mert aztán minden más érdekesebb lett számára, mint az én társaságom. Sőt, párszor, mikor látta hogy közeledek felé, gyorsan arrébb is állt, mással kezdett beszélgetni. Gondoltam, hogy az összejövetel után együtt megyünk haza, de közölte velem, hogy ma az egyik barátnőjénél alszik és az ő szülei jönnek értük. Úgyhogy ma a barátnőjénél van, úgyhogy emiatt felhívni se tudom, de már kezdek megőrülni, tiszta ideg vagyok... Mit tanácsoltok?

17/f


2013. szept. 7. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
HA ennyit írnál neki mint ami itt a leírásban van már nagyobb esélyed lenne.
2013. szept. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De nem tudok vele beszelni, mert eltaszit magától. Facen meg nem akarom megírni neki, mert az meg tök béna...
2013. szept. 7. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!