Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet azon változtatni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azon változtatni, ha valaki emocionálisan alul fejlett kissé és nem tudja kimutatni az érdeklődését kellőképp?

Figyelt kérdés

Úgy értve, hogy alakulóban lévő dolognál.

Lány vagyok.


2013. szept. 8. 21:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem vicc de felül kell fejlettnek lenni , hogy ki tudd mutatni az érdeklődésedet. Magyarul vagy okosnak kell lenned , vagy szépnek. Ha szép vagy nem fontos a felül , mármint a fajban lévő okosság. Megtalálnak a srácok, ne félj.
2013. szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen sajnos.
2013. szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Hány éves vagy?

Kicsit pontosíts az érdeklődés kimutatásával kapcsolatos elképzeléseidet illetően.

2013. szept. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

22 vagyok

Megtalálnak a fiúk, ezzel nincs problémám. Most találtam valakit, aki érdekesebb és idegesít, hogy nem teszek semmit a dolgokért.

Emocionális alulfejlettség alatt azt értem, hogy félek kötődni valakihez, meg nehezen képzelem el, hogy legyen melettem valaki, féleg, hogy elromlanak a dolgok. Aztán, ha valami mégis kialakul kevesebbet keresem a másik felet, azt hiszik nem érdekelnek vagy úgy viselkedik velük, mint a haverjuk pl. ilyesmik.

2013. szept. 8. 21:47
 5/14 piriiiiii ***** válasza:
Hát, mielőtt Te adni kezdenél szeretetet, előtte Neked is kapnod kéne... szerintem.
2013. szept. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 piriiiiii ***** válasza:

Egyébként pont ugyanez jellemző rám, és rettentő érzés.

Azt nem mondom, hogy érzelmileg alulfejlett vagyok, mert tele vagyok érzelmekkel, csak pont ugyanez van, félek őket kimutatni.

Nem tudom, mit lehet tenni... rá kell döbbeni, hogy vannak emberek, akik méltóak arra, hogy befogadjuk őket a bizalmunkba és az életünkbe.

2013. szept. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
A probléma a félelmeiddel van. Ha nem győzöd le őket, akkor nem érdemled meg azokat az élvezeteket/örömöket amelyek a kapcsolatokból származnak.
2013. szept. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én ugyanilyen vagyok.

Nem tudom hogy lehet-e tenni ellene, de már nem is érdekel.

Elfogadtam magam és másra koncentrálok:d

22f

2013. szept. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tessék bátrabbnak lenni! Ne érdekeljen, hogy meddig tart, ne érdekeljen, hogy megéri-e, ne érdekeljen, hogy ki mit gondol, te se agyalj sokat, mert nem éri meg agyalni, nem éri meg húzni az időt. Csinálni kell, tenni kell, menni kell előre és majd menni fog. Hamarabb elrepül az élet, mint ahogy látszik és utólag bánni fogjátok, ha most az itt levő lehetőségeket kihagyjátok. Én mindig csak húztam az időt, mert mindig féltem valamitől és megérte? dehogy, sose jutottam semmire se és mindig kimaradtam és lemaradtam mindenről. Ezért csak azt tudom mondani a kérdezőnek, hogy ne félj annyira, tedd amit tenni szeretnél és nem lesz semmi baj, mert a dolgok mindig úgy történnek ahogy történniük kell, csak ne hagyd elmenni a lehetőségeket, ennyi a lényeg :) 27f
2013. szept. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Piríí nek mondanám, hogy a szeretetet adni kell, hogy kapjál.
2013. szept. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!