Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúkat miért zavarja ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúkat miért zavarja ismerkedés közben, hogy asztmás vagyok?

Figyelt kérdés
Randiztam egy sráccal. Elhívott, hogy sétáljunk fel az erdőben egy kilátóra. tetszett az ötlet, csak befulladtam az asztmám miatt. Persze volt nálam inhalátor, de aztán másgogy nézett rám és azóta nem is keres vagy írtam neki és lerázott...
2013. szept. 9. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Lehet nagy természetjáró és fél, hogy lelassítanád.
2013. szept. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem azért, csak nem jöttél be neki eléggé. Ha ez nem így lenne, egy asztma nem tántorítaná el.
2013. szept. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
örülj neki.. akit ez zavar az elcseszett egy mocskos fabábu a sakktáblán.
2013. szept. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én max sajnálnám,hogy rossz neked,de nem zavarna.


Mondjuk nem is ilyen sétára hívtalak volna.

2013. szept. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Lehet elriasztottad a madarakat, amit meg szeretett volna nézni, és egy álmát törted össze... Nem kéne egyből le"sakkbábúzni", inkább gondoljunk bele logikusan, hogy lehet neki is megvolt az érve, mért nem folytatta a "kapcsolatotokat". :DDD Egy dream destroyer vagy lehet, és még Őt hibáztatjuk, aki érvelni, sőt megvédeni sem tudja magát? (mivel nincs gyk-n) :DDDDDD
2013. szept. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csalódott benned,azt szerette volna ha fent a kilátón mást veszel a szádba.
2013. szept. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Figyelmeztetted előre?

Lehet, hogy csak halálra rémült.


Én is asztmás vagyok és fix, hogy szóltam volna róla.

2013. szept. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is megijedt; de persze benne van a pakliban, hogy előtte se voltál teljesen szimpatikus neki és ez csak a végső lökés volt.
2013. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

felejtős :(

mondjuk írdmeg neki,hogy mivolt veled,de igazából ennek off.

2013. szept. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!