Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ide általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ide általában külsőre milyen lányok szoktak jönni válaszolgatni ebbe a kategóriába?

Figyelt kérdés
Sok itt az átlagos kocka?

2013. szept. 9. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért szerinted az utcán akik mászkálnak emberek nem ülnek gépnél, nem interneteznek?

Szerintem nehéz általánosítani, hiszen elég sokfélék vagyunk.

2013. szept. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem tartom magam átlagos kockának ;)
2013. szept. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Christiano Ronaldo ***** válasza:
17%

Tapasztalatom szerint átlagostól szépig vannak itt lányok.

Ha jól belegondolsz egy csufi lány nem hinném hogy sokat érdeklődne a szerelem és a szex iránt :\

2013. szept. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Pain for Pleasure ***** válasza:
Ne magadból indulj ki, kérdező.
2013. szept. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Öööö... a kockaság és a külső hogyan függ össze egymással? Vagy csak számomra van magasan a léc? Egyébként akikről eddig láttam képet, azoknak a többsége nem volt rossz külsőre, belsőre viszont sajnos sok volt az, akinél a felszíni látszat mögött az üresség, a középszerűség tombolt.
2013. szept. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"Tapasztalatom szerint átlagostól szépig vannak itt lányok.

Ha jól belegondolsz egy csufi lány nem hinném hogy sokat érdeklődne a szerelem és a szex iránt :\"


Ez megnyugtató. :)

2013. szept. 9. 19:39
 7/13 anonim ***** válasza:
Sok szép lányt láttam itt.
2013. szept. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egy szép kocka vagyok, na erre varrj gombot :D
2013. szept. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én eddig szinte csak szép lányokat láttam(már akit láttam), de az átlagosnál rosszabbat még egyet sem.
2013. szept. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
van szép is meg kevésbé szép is
2013. szept. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!