Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejönne egy ilyen csaj? (Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönne egy ilyen csaj? (Nem szeretnék ismerkedni, csak érdekelne a véleményetek. )

Figyelt kérdés

A külsőt most nem említem. Csak érdekelne, hogy mit gondoltok a belsőmről.


Nagyon jó humorérzékem van, néha kissé komolytalan vagyok, de mindig tudom hol a határ. Mindenre tudok valami poént, de nem mindig vagyok vicces kedvemben. Okosnak és intelligensnek tartom magam, fontosnak tartom a tanulást és a jövőmet. Szeretek számítógépes játékokkal játszani és képben vagyok az ilyesmikkel. A géphez annyira nem értek, a telefonokhoz viszont nagyon. Nagyon őszinte vagyok, nem tudok hazudni, ami miatt néha rosszul jövök ki bizonyos helyzetekből. Megértő vagyok és nagyon tudok szeretni. Ha szerelmem van képes vagyok minden percben imádni őt. Nagyon szeretem a természetet és az állatokat, szeretek kint lenni és főként sportolni (bicajozni:P).

Sokat törődök a külsőmmel, de nem szeretek órákig készülődni. Igényes vagyok és ápolt, szeretem a nőies cuccokat de nem ez a mindenem.

Vannak rossz tulajdonságaim is, könnyen besértődök, néha arrogáns vagyok és mindig előre idegeskedek a dolgokon. Sokat izgulok és nagyon nehezen nyílok meg az embereknek. Skorpió a horoszkópom (ajajj:D)

Privit ne írjatok, tényleg csak érdekel! :)


2013. szept. 9. 19:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hmmmmmmmmm.............
2013. szept. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ez mind szép és jó,de mi baj a skorpiókkal?! :D
2013. szept. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Tökéletes :)
2013. szept. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
"néha arrogáns vagyok" nálam az ilyen nem veri ki egyből a biztosítékot. inkább lassan de nagyon biztosan úgy megutálom az ilyen embert, hogy még azt is utálom aki emlékeztet rá. a többi tulajdonságod alapján nagyon bejönnél.
2013. szept. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Hát ez a horoszkópos cucc... :D

"Skorpió: Na, a másik ős ganyé az Oroszlán után! Benned az az átverés, hogy van szíved és mégis halálra szurkálsz mindenkit! Haragtartó vagy ami undorító egy tulajdonság! Imádod a szexet és gyakorlatilag ez a legfontosabb az életedben, na meg a pia meg a lumpolás. Ha pasi vagy, akkor sármos, ha nő, akkor kegyetlen, hideg szépség. Alapvetően szeretnek az emberek, mert szórakoztató is tudsz lenni, de nem árt veled vigyázni, mert ha kell, 40 év múlva is megtorlod azokat a sérelmeket, amiket kaptál."

Ez pl egy az egyben igaz :/ :) (Mondjuk a lumpolást azt nem vágom mi)

2013. szept. 9. 19:45
 6/17 anonim ***** válasza:
Nincs itt semmi gond kérem.Igen nekem bejönne.
2013. szept. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondanám, hogy tökéletes, de azért találnék benne kivetnivalót, ha nagyon kukacoskodni akarok. Jó eséllyel nálam ezt már csak a külső tudná elrontani(talán még az se), vagy esetleg én. :D


A horoszkóphoz nem igazán értek, bár tervezem letenni az okj-s cigányjósnő vizsgám, de azért érdekelne. Mi baj szegény skorpiókkal?:s

2013. szept. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Christiano Ronaldo ***** válasza:
100%

Mi lenne ha azt mondanám hogy amit leírtál az szerintem csak amilyen te akarnál lenni ¯\(°_o)/¯

Mármint amit olvastam az alapján egy határozott, egyenes, rátermett, és okos személy képét látom, de említed a horoszkópodat ami elég nagy paradoxon, mert csak a bolond hiszi azt hogy annak bármi köze lenne akármihez is.


Amúgy tudod mit, szerintem egy határozatlan, ingatag önbizalmú tinédzser vagy, aki nem tudja eldönteni hogy egészen pontosan milyen imidzset is alkosson magának, ezért a kitalált ideáljáról kér véleményt amihez később megpróbálná tartani magát. :DDDDDDDD


És a bal könyökömbe hogy ha kapnál egy privit a megfelelő stílussal, úgyhogy mellékelve van egy helyes srác képe, akkor úgy írnál választ mint a vihar. :DDDD


(Persze az is lehet hogy tévedek.)

2013. szept. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy minden második lány ezt mondja magáról amit te is leírtál..

Így nekem nem jössz be, mert túl tucatnak tűnsz..Ami egyébként nálam mínusz az hogy leírod a telefonokhoz nagyon értesz. Ebből nekem az jön le hogy csüngsz a telefonodon.. Az a típus lehetsz aki nem képes 1 percnél tovább meglenni a telefonja nélkül..

Olyan mesterkélt az egész leírás..

Nem jönne be egy ilyen csaj...

(ne vedd sértésnek, csak őszinte vagyok)

20/F

2013. szept. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

8. Szerencsére (vagy nem szerencsére) én tényleg ilyen vagyok... :D Ha valamilyen imidzshez kéne magam tartanom, akkor nem ilyenhez tartanám.. Sokaknak nem jön be ez a féle, amit ide leírtam, ezért írtam ki, hogy esetleg velem van a baj, vagy ennyire elviselhetetlen lennék az állandó poénkodással és őszinteségemmel! ;D

Hát lehet írnék választ, lehet nem. :D Ismerkedni soha nem tudtam neten.. :D


9. Nem lógok mindig telefonon.. Csak pl értem, hogy milyen az Android, milyen az iOS, tudom kb. milyenek a jó telefonok. Telómat csak zenehallgatásra, vagy néha-néha játszásra használom! Persze, csekkolom néha a Facebook-ot is, de nem lógok rajta. (Tényleg nem, na!)

2013. szept. 9. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!