Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan szoktátok?

Figyelt kérdés
A barátnőm megkért, hogy távolítsam el a péniszem körüli szőrzetet, tudnátok szörtelenitési môdszert ajánlani? Borotválni nem fogom :D
2013. szept. 9. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Gondolom gyantát sem szeretnél, te férfiállat. XD Habot, babám, habot használj. :)
2013. szept. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
habot? Rendicsek anyuci :D
2013. szept. 9. 20:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Teljesen csupaszra kérte vagy maradhat egy kis aljnövényzet a dzsungel helyén? xD Ha maradhat olló( csak vigyázz nehogy körülmetéld magad :DDD ) ha meg nem akkor borotva ;)
2013. szept. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kecskéknek is legelni kell valamit.
2013. szept. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Láncfűrész... egyszerre maszturbálhatsz is vele. Két legyet egy csapásra :)
2013. szept. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Barátom szakállvágóval szokta pár millisre, nekem úgy megfelel:D
2013. szept. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi bajod a borotvával? Én azzal szoktam lecsapni a bozótot. A habbal meg vigyázz mert nem lehet akárhová kenni, eléggé irritálja a bőrt, egyszer próbáltam a mellkasomon de úgy elkezdett pirosodni hogy inkább gyorsan lemostam. Nem merném a tököm közelébe kenni az biztos.
2013. szept. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A csalitos területekre jó az olló és a haj- ill. szakállvágó. A kényesebb részekre a borotvát ajánlom, de ázz egy kicsit meleg vízben (vagy tusoláskor ne rögtön azzal kezd), hogy felpuhuljon a bőr és könnyebben le lehessen kapni. Habot én se ajánlok.
2013. szept. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!