Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok, tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok, tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Év elején megismertem egy srácot,hamar összebarátkoztunk,

aztán elkezdtem vonzalmat érezni felé,később egy görbe estén csókolóztunk,és hát összejöttünk,egy nyári kalandnak mondanám a kapcsolatunkat,31.én szakítottunk,barátokként váltunk el,főleg ő erőltette,hogy majd keressük egymást időnként,bár én úgy gondoltam,vagyis úgy voltam vele,hogy az életbe többet nem beszélünk,max ha összefutunk az utcán egy szia erejéig.


Azóta nem is kerestem,ő sem,egészen ma estig,azt mondta holnap délelőtt szeretne velem találkozni,beszélgetni.


Megkérdeztem,hogy muszáj-e,mert tudja,hogy délelőttös vagyok,azt mondta,odajön a munkahelyem elé mire végzem,

mondtam,hogy még átgondolom,azt mondta rendben,azért ő eljön,max,ha úgy gondolom,hogy nem,akkor haza megy,ha meg

igen,akkor köszöni szépen előre is,majd rám tette a telefont.


Az az igazság,fogalmam sincs milyen érzéseket fog kiváltani belőlem,nem azért,mert még szeretném,mert

erről szó sincs,csak egy fejezet véget ért nyáron,

nem tudom van-e értelme találkozni,most tökéletes

megvagyok szingliként,,van egy kis időm magamra.


Tudom,hogy szimpla baráti találkozó lesz az egész,

de mégsem tudom,most hirtelen mire vélni a dolgot,

ti mit gondolnátok,ha az exed csak úgy találkozni

akarna veletek,pedig úgy voltatok,hogy

úgyse keresitek egymást.


Kicsit hosszú ezért bocsánat,a válaszokat előre is köszönöm. 23/L (az ex 26/F)


2013. szept. 9. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz találkozni vele, megmondhattad volna neki nyugodtan. az a jó, amikor az emberek meg tudják beszélni egymással, mit szeretnének, és kölcsönösen figyelembe veszik egymást igényeit, érdekeit.
2013. szept. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.


Az igazság az,hogy nem tudom akarok-e vagy sem,meglepett

a felkeresésével,nem számítottam rá,úgy voltam ez a maradjunk barátok is csak mese,meg vajon miért akar most,mégis találkozni,olyan érdekes ez az egész.


Ezért is mondtam neki,hogy még átgondolom.

2013. szept. 9. 23:19
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor az lesz a jó, gondold át, és amit szeretnél azt tedd!
2013. szept. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Megfogtad, azóta csak rád gondol, beléd van esve. Annó valszeg azért nem mondta, mert érezte rajtad, hogy csak kalandként fogod fel a kapcsolatot és félt az elutasítástól.

Válasz a kérdésedre:


Ha a helyedben lennék, csak akkor mennék el, ha szeretném vele újrakezdeni.

2013. szept. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem egészen úgy van,ahogy az utolsó látja,a kapcsolat elején én voltam az aki jobban szerette volna a dolgot,majd kölcsönössé vált,aztán egyszer csak bekattant,hogy ő össze van zavarodva,idő kell neki,fél elkötelezni magát,és további hülyeségek,akkor könyveltem el magamban egy kalandnak az egészet,mert tudtam belül,hogy nyár végén úgy is lelép,aztán a vége felé,

semleges,enyhén bunkó voltam vele,szakítottunk is.


Úgyhogy nem hinném,hogy belém lenne esve,sőt szerintem éli vígan az életet,és le se sz*r engem,szerintem most is elő fog állni valamivel miért akart találkozni,de biztos nem azzal,hogy jaj hiányoztál,hogy vagy,az nem ő.


Már arra is gondoltam,hogy kanos,és ennyire lusta,ha nincs ló,jó a szamár is :D

2013. szept. 9. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!