Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy már soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy már soha többet nem akarok szerelmes lenni, mert rettegek a csalódástól?

Figyelt kérdés

Itt ülök, a sok reménytelen szerelem amit éreztem pedig megtörte a lelkem. Mintha csak egy halom üvegszilánkba estem volna. Ezt a legrosszabb ellenségemnek kívánom.

Inkább lennék egy üres, érzelemnélküli héj, mint egy agónizáló húslabda. Már azt nézem, hogy milyen gyógyszer fojtja el az érzelmeket. A külsőm miatt nem is jönne össze mert nincs bennem semmi férfias. Úgy fest nekem nem éri meg.


Én már nem akarok többet szenvedni.

25/F


2013. szept. 10. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ne butáskodj, majd biztos tslálni fogsz egy lányt, aki hozzád illik és boldoggá teszitek egymást, csak türelem, ha gondolod, írj :) 18/L
2013. szept. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jajj ez olyan borzasztó. megjelent a szemem sarkában egy könnycsepp :(
2013. szept. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Privátba nem írnál részleteket?

1x én is írtam ki egy ilyen kérdést....

24L

2013. szept. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, sajnos a külsőm miatt nekem sincs esélyem rá, h valaha egy lány belém szeressen. Drukkolok, h ne legyél többé szerelmes.
2013. szept. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Zakathol ***** válasza:
91%

Gondoltál már arra, hogy nem azon őrlődsz, hogy neked milyen rossz, hanem keresel magadnak az életben valami olyat ami boldoggá tesz, lefoglal? Ahelyett, hogy itt rinyálsz, kereshetnél magadnak valami hobbit, megtanulhatnál egy-két idegen nyelvet, stb...ezen tevékenységek során pedig összeismerkedhetsz hasonló beállítottságú emberekkel, akikkel bármi lehet.


ÉLJÉL vazzeg, ne csak nyalogasd a saját sebeidet. Ha egyedül nem tudsz megélni a világban, akkor hogy várod, hogy bármelyik nő is felnézzen rád? Nem kell ahhoz adonisznak kinézni, hogy a nők számára vonzó tulajdonságaid lehessenek. A talpraesettség egy ilyen pl.

2013. szept. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez előfordult mással is.

Idővel túlteszed magad rajta.


Mielőtt felsorolnám, hogy nekem mi működött, tudnod kell, hogy nincs trükk arra, hogy hogyan tedd túl magad ezen. Nincs általánosan bevett szokás. Oké?

"Az idő minden sebet begyógyít, de nem végez plasztikai műtétet."

A hegeid emlékeztetnek majd arra, ha egy jó kapcsolatba kerülsz, hogy igenis értékelni tudd azt.


Még egyszer ezek nem feltétlenül válnak be neked, de meríthetsz belőlük. Húzd ki, ami nem tetszik, rakd bele a saját ötletedet.

Tehát:

1: Minden kapcsolatod dobj el, ami visszavezet hozzá. Minél előbb! Telefonszám, az ő barátainak telefonszáma, stb..


2: tüntess el mindent, ami rá emlékeztet! Ha tetszik égesd el ezeket! SMS, email, közös képek, az ő zenéje, a filmjei, a tőle kapott bármit (póló, fakanál, zokni). Dobd ki azt a pólot, amiben nálad aludt. Nem kellenek emlékek.


3: foglald el magad valamivel mentálisan! Ha valamit elhanyagoltál, amíg vele voltál, azt vedd elő. Az voltál te. Menj kirándulni ( [link] , tölts több szabadidőt a te barátaiddal. Kezdj bele új hobbikba. Terheld le az elméd, hogy tudjál új dolgokon agyalni.


4: fizikailag is terheld le magad! Kezdj el gyúrni, adj le 2-3 kilót, járj úszni, falat mászni, bringázni, ami csak tetszik. Fizikai leterhelés segít felszabadítani azokat a hormonokat (endorfin), amik segítik a tovább lépést, és önbizalmat adnak!


5: naplót írtam, hogy leírjam, mi van velem. És csak is velem. Pl: "Nem voltam túl jó edzésen, végre sikerült megcsinálni a tie fighter makettemet, leszorítottak az autósok, ma 2 gólt is rúgtam a hétvégi focinál, ihb bulin lehánytam magam, ez erdőben őzeket láttam..." mindent. jót, rosszat, undorítót, mindent, ami én vagyok. Ez segített, hogy újra megbarátkozzam magammal.


6: Emlékezz, miért akarsz továbblépni. Fogj egy papírt és írj le minden rosszat a volt kapcsolatodról. Ha elég erős vagy, ez segíthet hogy rájöjj, miért is kellett tovább lépned ebből a kapcsolatból.


7: Fogd fel úgy a dolgot, hogy ebből a kapcsolatból tanultál. És még sok új dolgot tanulhatsz a jövőben :)


8: Ha úgy érzed, készen állsz rá, kezdj el újra randizni, sokat, amennyit csak kívánsz. Ha nincs a környezetedben sok randi lehetőség, próbálkozhatsz oldalakon is. Találkozz és ismerkedj meg új emberekkel! Rázódj vissza az ismerkedésbe.


9: Most rád szakadt egy halom szabadidő. Kezd el magadra fordítani ezt az időt. Légy annyira önző az időddel, amennyire csak akarsz, mert csak a Tiéd! Játékok, könyvek, film klubok, új élmények.


10: Ha ezeken túl vagy, nézz tükörbe és értékeld újra a kapcsolataidat, mielőtt új komolyabb kapcsolatba lépsz valakivel. Miért tört meg az előző kapcsolat, hol akadt el? Fejleszteni kéne kommunikációs képességeiden? Az eddigi kapcsolataidban mi volt az a pároddal az összeférhetetlenség fő oka? Miért volt ilyen a párod? Ez segít abban, hogy újra tudd értékelni magad, abban, hogy jobb társa lehess valakinek, hogy könnyebben tudd kezelni a kapcsolatodat. Megerősít.



Idő kell hozzá.

2013. szept. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!