Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hoztuk egymást ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hoztuk egymást ilyen kellemetlen helyzetbe?

Figyelt kérdés

Voltam ma gumi szervízben, a tulajdonos egy olyan ismerősöm akit 10 éve ismerek, vagy még több. Mára már mindketten felnőttünk de akkor is furcsa.

Nekem nagyon jó kedvem volt, ezt nem is titkoltam, ami látszott hogy imponált neki, aztán az 1órás beszélgetés után, már izzott közöttünk a levegő. Sokszor mélyen egymás szemébe néztünk, majd egyszer csak ült, én meg álltam, és megfogta a lábam, ez hagyján, felállt, és megölelt, majd megpuszilta a nyakam.

Mit mondjak nagyon nagy érzés volt számomra.

Gondolom számára sem közömbös, csak nem értem ezt a próbálkozást!

Nekem van kapcsolatom, az a romokban hever, viszont neki is van, azt pedig nem tudom.


2013. szept. 11. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
És most akkor mi pontosan a kérdés?
2013. szept. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Most kérdezni szeretnél valamit, vagy dicsekszel?
2013. szept. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt hogy miért csinálhatta ezt...?
2013. szept. 11. 20:42
 4/9 anonim ***** válasza:

A saját tapasztalatom az, hogy ha egy párkapcsolat "romokban hever", ahogy te is írtad, akkor a nők fogékonyabbá válnak a férfiak közeledésére. Próbálsz menekülni az adott helyzetedből. A pasi meg lehet, hogy csak flörtnek szánta a dolgot. Messzemenő következtetést ebből az eseményből nem vonnék le.

Szerintem tisztázd a jelenlegi kapcsolatod. Szakíts, ha már úgy látod, hogy menthetetlen.

Idővel úgyis kiderül, hogy az "új" pasi mennyire gondolta komolyan a közeledést. De semmiképpen ne fuss utána!

2013. szept. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
LOL.
2013. szept. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Magadnak köszönheted a "próbálkozást".

Ha jókedvedben kacérkodtál vele, egy órát csevegtél, akkor majdnem minden férfi próbálkozott volna.

Lehet, hogy számodra nagy érzés volt, de te közömbös vagy neki. Csak leakar esetleg fektetni.

2013. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Na várjatok, lehet a kérdező is fiú. Egy gumiszervizben tört neki felszinre az igazság.
2013. szept. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Akkor tulajdonképpen az én hibám?

Most egy könnyűvérű fruskának néz?

2013. szept. 11. 21:05
 9/9 anonim ***** válasza:
58%

Nem csak a te hibád, de 90 százalékban igen. Biztosan adtál rá okot, hogy megfogja a lábad, majd folytassa...

Beengedted az intim szférádban, hagytad közeledni...

2013. szept. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!