Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kevés lájkot kapok, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kevés lájkot kapok, akkor az miért van?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Észrevettem, hogy kevés lájkot kapok face-en, akkor is csak nőktől. Ez akkor azt jelenti, hogy nem tartanak kép alapján szépnek. Vagy ilyenkor mi van? Sokszor olyanok kapnak sok dicséretet, akiket én tartok rondának, szóval nem értem. Amúgy én átlagosnak tartom a kinézetem. De sok barátom nincs, szóval lehet azért sem kapok lájkokat face-en. Ja, azt még hozzátenném, hogy nem pózolós képeket rakok ki, de attól még jól nézek ki rajtuk.

2013. szept. 11. 22:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nem vagy igazi facebook generáció. egy ork vagy.
2013. szept. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
mert csúnya vagy
2013. szept. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%

Fúj Facebook... sok embert depresszióssá tesz...

Én gyűlölöm!

2013. szept. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Szerintem ne ez domináljon, facebookon mindenki más mint élőben, a facebookos menőcsávók élőben sokszor kis nyuszik, szóval ne a lájkok száma alapján ítéld meg azt, hogy hogyan nèzel ki. Am korod?
2013. szept. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél egy ölelést szólj!
2013. szept. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy elég népszerű.
2013. szept. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Az emberek nem merik kimondani de én kimondom: mert büdös vagy.
2013. szept. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

én meg nagyon nagyon jól nézek ki fiú létemre, mégis csak 2 lájkot kapok a képeimre, az egyik tesóm a másik meg a legjobb haverom!


oszt akkor kérem szépen most mivan? ki kéne futnom a világból?

2013. szept. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

sz**d le , nekem összesen ca. 200 ismerősöm van fb-on , de lehetne 1000 is. Van minőség és mennyiség. Én mindig is az utóbbira voksoltam. Nem szoktam bejelölni senkit , aki meg sok hülyeséget posztol azt meg törlöm , mert nem vagyok kíváncsi rájuk.


Egy ember mérőszáma nem a fb lájkok száma.


20f

2013. szept. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A. Bundy ***** válasza:
45%
hát ő erre a kérdésre normálisat nem lehet válaszolni , mert akkora hülyeség hogy a monitorral vernélek agyon , pedig rohadtul nem vagyok erőszakos ember, de ugyanmár kevés a like-od csinálj még 20-30facebook profilt és like-old a képeket kész megvan oldva és most takarodj a a wc-be sírni de azonnal. (ja és tedd ki face-ra hogy a wc-ben sírsz na azt majd like-olni fogják, a k* rva életbe mi a f* sz van már itt?
2013. szept. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!