Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon fontos! Akkor most mi van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fontos! Akkor most mi van?

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki már nagyon rég óta tetszik.De két napja olyan furán érzem magamat miatta.Mintha már nem tetszene.De tetszik,mert minden este elalvás előtt rá gondolok,minden egyes pillanatban rá gondolok,elképzelem,hogy milyen jó is lenne ha összejönnénk.Lehet,hogy csak meguntam várni rá? Vagy beletörődtem abba,hogy csak álom marad az egész? Nagyon fontos lenne,mert nagyon kétségbeesett vagyok!

14/L



2013. szept. 16. 15:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
?
2013. szept. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszik a srác.De úgy érzem,hogy mégsem.És teljesen kétségbe vagyok esve.
2013. szept. 16. 15:37
 3/21 A kérdező kommentje:
Mert én nagyon szeretném,hogy tetszen!Akarom,hogy pillangózzon a hasam,akarom,hogy kiugorjon a szívem,ha el kell menni előtte,akarom,hogy fájjon a hasam,ha a közelében vagyok,akarom,hogy reszkessek,akarom,hogy rázzon a hideg.
2013. szept. 16. 15:38
 4/21 anonim ***** válasza:

Légyszíves, akkor most döntsd el: tetszik az a gyerek, vagy sem?? Ha meg folyton ő jár az eszedben, de nem tetszik, akkor jó volna kideríteni, miért gondolsz mindig rá.


Amúgy, kérlek szépen, a szerelem erről szól. :)

16/l

2013. szept. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ja bocs, látom, azóta írtál már. Akkor egy rövid teszt: most gondolj rá úgy, mint a többi fiúra. Semmi érzelem, teljesen átlagos. Sőt, ha belegondolsz, van is valaki, aki jobb nála... ;) Nos, megy? Ha igen, akkor nem vagy igazán szerelmes. Ha nem megy... :)
2013. szept. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Akkor ezt most úgy érted,hogy lehetséges,hogy beleszerettem?
2013. szept. 16. 15:43
 7/21 anonim ***** válasza:
le írnád nekem kicsit bővebben? kicsit zavaros ez így.
2013. szept. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
De ne légy kétségbe esve. :) Mondom, a szerelem erről szól. Megfoghatatlan dolog, nem? :)
2013. szept. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Úristen,úgy érzem,hogy nincs nála jobb!
2013. szept. 16. 15:44
 10/21 anonim ***** válasza:
Mit érzel, ha elmész mellette, és hozzád súrlódik? Ha megszólít? Ha a szemedbe néz? Őszintén!
2013. szept. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!